Silikony i masy uszczelniające

Różnego rodzaju silikony i masy uszczelniające służą do wykonywania elastycznych, trwałych i nieprzepuszczalnych spoin wszędzie tam, gdzie jest to wymagane. Plastyczne właściwości silikonów umożliwiają idealne ich dopasowanie do danej szczeliny i dostosowanie do struktury spajanych materiałów. Silikonowe uszczelniacze pozwalają również zabezpieczyć połączenia między różnego typu elementami, materiałami budowlanymi, meblami czy nawet ścianami. 

Silikony i masy uszczelniające to środki uniwersalne. Akryle pozwalają zamaskować powstałe w różnych okolicznościach ubytki powierzchni, wypełnić pęknięcia i otwory montażowe. Znajdziemy wśród nich uszczelniacze przystosowane do różnego typu podłoża jak drewno, beton, metal czy karton - gips. Silikony i masy uszczelniające to również piany montażowe szeroko stosowane w budownictwie do ocieplania oraz jako spoiny przy osadzaniu drzwi i okien. W sklepie dwr.com.pl posiadamy silikony w sprayu, silikony wysokotemperaturowe, poliuretanowe masy klejąco - uszczelniające, masy natryskowe oraz butylenowe masy uszczelniające do szyb samochodowych. Produkty stanowią propozycje znanych na rynku producentów skutecznych środków chemii warsztatowej jak Boll, Victor Reinz, K2, Sonax czy Holts.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij