Akcesoria zimowe Murska

Murska to fińska marka zimowych akcesoriów samochodowych, dzięki którym eksploatacja pojazdów w trudnych warunkach mroźnej aury nie stanowi już problemu. Najwyższej jakości materiały to znak rozpoznawczy firmy, która zdążyła już osiągnąć pozycję jednego z najchętniej wybieranych na rynku producentów skrobaczek do szyb, szczotek do odśnieżania, szczotko-skrobaczek oraz ściągaczek do wody. Produkty marki Murska testowane są w ekstremalnych okolicznościach pogodowych charakterystycznych dla Skandynawii, co gwarantuje ich trwałość oraz niezawodność.

W konstrukcji poszczególnych artykułów wykorzystano między innymi solidne tworzywo sztuczne oraz mosiądz zapewniający najwyższy standard zarówno skuteczności, jak i  bezpieczeństwa oczyszczanych i odśnieżanych powierzchni. W bogatej i różnorodnej gamie akcesoriów każdy kierowca wybierze ten najbardziej odpowiadający jego potrzebom. Posiadamy skrobaczki na krótkich i na długich rączkach, dzięki którym szybko pozbędziesz się lodu, szronu i śniegu z szyb i karoserii samochodu osobowego oraz sporych rozmiarów pojazdu dostawczego.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.