Żarniki HB4

Nowoczesne technologie wykorzystywane w motoryzacji sprawdzają się nie tylko pod względem funkcjonalności, ale i gwarantują kierowcom rewelacyjne wrażenia estetyczne. Oświetlenie pojazdu w dużej mierze odpowiada za jego pozytywny odbiór wizualny, dlatego właściciele aut przy wymianie elementów świetlnych często stawiają na ksenony. Obecnie możliwy jest również ich montaż w konstrukcjach oryginalnie wyposażonych w halogeny. Jedną z dostępnych na rynku odsłon nowoczesnych akcesoriów są żarówki ksenonowe HB4. Przeznaczone są one do reflektorów głównych pojazdu, a ich eksploatacja przynosi wiele korzyści.

Żarówki ksenonowe HB4 są wydajniejsze niż ich odpowiedniki halogenowe, przy jednoczesnym prawie o 40% mniejszym poborze energii. Wyższe ceny tego typu elementów oświetlenia przekładają się również na dłuższy okres ich bezawaryjnego użytkowania. Zwiększony zasięg wiązki światła i lepsza jej jakość realnie podnoszą poziom komfortu i bezpieczeństwa podróżowania. Biała, zbliżona do dziennej barwa światła zapewnia optymalne warunki koncentracji i postrzegania drogi oraz jej otoczenia. W naszym sklepie zaopatrzycie się w wydajne żarówki ksenonowe HB4 marki AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij