Dezynfekcja

Regularna dezynfekcja samochodu to ważny aspekt jego eksploatacji, który przekłada się na komfort zarówno kierowcy, jak i wszystkich podróżujących pasażerów. Obecnie ilość czasu spędzanego w aucie gwałtownie się zwiększyła. Wykonywanie wielu obowiązków zawodowych uwarunkowane jest posiadaniem samochodu, dlatego powinniśmy dołożyć wszelkich starań, by przestrzeń ta była dla nas jak najbardziej przyjazna i bezpieczna, również pod względem obecności i oddziaływania w niej mniej lub bardziej niebezpiecznych zarazków. Drobnoustroje z aut przenoszone są do naszych domów, dlatego skuteczne ich usuwanie ma ogromne znaczenie i powinno stanowić podstawę kompleksowej pielęgnacji pojazdu.

Dezynfekcja może być przeprowadzona przy pomocy prostych środków. Wystarczy sporządzić odpowiedni roztwór detergentów ze spirytusem, a następnie rozprowadzić go na powierzchniach docelowych, najbardziej narażonych na kontakt. Warto również zwrócić uwagę na preparaty, dzięki którym dezynfekcja samochodu będzie o wiele bardziej efektywna. W ofercie naszego sklepu posiadamy profesjonalne środki do dezynfekcji w sprayach i atomizerach gwarantujące skuteczność oraz wysoki standard higieny. Polecamy dobrej jakości preparaty do dezynfekcji marek K2 i RR Customs.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.