Akcesoria niezbędne PK-MOT

PK-MOT to polskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Węgrowie, które od 1991 roku produkuje apteczki pierwszej pomocy przedmedycznej przeznaczone do wykorzystania w autobusach, samochodach osobowych oraz ciężarowych i zakładach pracy, a także niezbędne akcesoria motoryzacyjne i BHP jak trójkąty ostrzegawcze, kamizelki odblaskowe, awaryjne młotki i urządzenia wielofunkcyjne wchodzące w skład podstawowego wyposażenia pojazdu.

Wieloletnie doświadczenie, szeroki zakres asortymentu oraz elastyczność nastawiona na wsłuchiwanie się w indywidualne potrzeby każdego klienta zagwarantowały firmie sukces oraz wiodącą pozycję w branży. Profesjonalne zaplecze techniczne oraz fachowa kadra zapewniają wysoki poziom usług. Produkty wytwarzane w nowoczesnym zakładzie realizują najwyższe standardy funkcjonalności, stanowiąc niejednokrotnie przyjemny dla oka dodatek stylistyczny. Wszystkie elementy wyposażenia apteczek samochodowych marki PK-MOT posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, umożliwiając pewne i bezpieczne udzielenie pierwszej pomocy w razie kolizji czy nawet groźnego wypadku. Jeśli z jakichś powodów w Twoim samochodzie brak akcesoriów, które przydają się w awaryjnych sytuacjach drogowych, sprawdź ofertę naszego sklepu. Polecamy bogato wyposażone apteczki samochodowe, zestawy pierwszej pomocy, oraz wielofunkcyjną i niezawodną latarkę życia.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.