Zestaw pierwszej pomocy: Gaśnica proszkowa + trójkąt ostrzegawczy

70,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: PK-MOTNr produktu: ZESTAW_29Kod producenta: ZESTAW_29Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Zestaw pierwszej pomocy składający się z:

 • gaśnicy proszkowej
 • i samochodowego trójkąta ostrzegawczego

jest niezbędnym wyposażeniem dla każdego kierowcy.

Gaśnica samochodowa proszkowa z wieszakiem, Ogniochron, 1kg: Gaśnica została specjalnie zaprojektowana do zabezpieczania samochodów osobowych, łodzi motorowych, żaglowych oraz przyczep kempingowych. Jest łatwa i ergonomiczna w obsłudze, umożliwiając szybkie i skuteczne gaszenie pożaru. Jej konstrukcja zaworu pozwala na czasowe przerwanie gaszenia, co jest bardzo praktyczne. Zbiornik gaśnicy pokryty jest farbą poliestrową odporną na promienie UV, co zapewnia jego trwałość. Gaśnica spełnia wymagania normy europejskiej EN3 oraz Dyrektywy Bezpieczeństwa PED 97/23/EC. Może być wielokrotnie napełniana i jest ekonomiczna w utrzymaniu oraz obsłudze serwisowej.

Dane techniczne gaśnicy:

 • Skuteczność gaszenia: 21B C
 • Masa środka gaśniczego: 1 kg
 • Czynnik roboczy: 12g CO2
 • Czas działania: 6 s
 • Ciśnienie próbne zbiornika: 25 bar
 • Ciśnienie robocze: 14 bar
 • Zakres temperatur stosowania: -20 st.C / +60 st.C
 • Masa całkowita: 1,6 kg
 • Maks. napięcie gaszonego urządzenia: 1000 V
 • Całkowita wysokość: 240 mm
 • Średnica zbiornika: 90 mm

Samochodowy trójkąt ostrzegawczy, homologacja E4 27R-032734, plastikowe etui: Trójkąt ostrzegawczy jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego pojazdu mechanicznego zgodnie z polskim prawem. Ten konkretny trójkąt posiada homologację E4 27R-032734, co potwierdza jego zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa. Jest zapakowany w praktyczne etui z tworzywa sztucznego, co ułatwia jego przechowywanie w samochodzie. Mniejsze rozmiary trójkąta (44 x 5 cm) sprawiają, że nie zajmuje dużo miejsca. Jest bardzo prosty i szybki w rozkładaniu, a jego widoczność z dużej odległości pomaga ostrzec nadjeżdżających kierowców o awarii lub wypadku.

Zestaw pierwszej pomocy składający się z gaśnicy proszkowej i samochodowego trójkąta ostrzegawczego jest niezwykle przydatnym wyposażeniem dla każdego samochodu. Zapewnia on środki zaradcze w przypadku pożaru oraz ostrzega innych użytkowników dróg o ewentualnych zagrożeniach.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.