Kamery samochodowe

Kamery samochodowe przeznaczone są do nagrywania obrazów i otoczenia drogi podczas jazdy. To przydatne urządzenia zarówno gdy wybieramy się w dłuższą trasę, jak i podczas codziennej jazdy. Dobrej jakości sprzęt pozwala zarejestrować kontrowersyjne, a nawet niebezpieczne sytuacje drogowe. W razie konieczności nagranie pomoże też rozstrzygnąć ewentualny spór pomiędzy kierowcami, a w ostateczności posłuży jako dowód w sprawie. Dzięki wygodnym uchwytom kamery łatwo zamontujemy wewnątrz pojazdu, w miejscach, w których nie będą one zaburzały koncentracji i ograniczały widoczności.

Niektóre rejestratory jazdy składają się z dwóch kamer – przedniej i tylnej, która dodatkowo pełni funkcję kamery cofania. Poszczególne kamery samochodowe dostępne na rynku elektronicznych  akcesoriów motoryzacyjnych różnią się między sobą cechami technicznymi, takimi jak rozdzielczość, pamięć, możliwość nagrywania nocnego, detekcja ruchu czy wspomniana wcześniej opcja kamery cofania. Dostępne w naszej ofercie kamery samochodowe marek Blow i EinParts zachowują ostrość obrazu niezależnie od czynników dodatkowych jak prędkość jazdy czy zmienne warunki atmosferyczne.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij