Glinki do lakieru ValetPro

ValetPro to brytyjska marka, która w krótkim czasie zdobyła zaufanie wśród kierowców oraz ekspertów profesjonalnego autodetailingu. Firma dostarcza swoim odbiorcom najlepszej jakości trwałe i wydajne kosmetyki samochodowe oraz akcesoria, które gwarantują pielęgnowanym powierzchniom pojazdów bezpieczeństwo i blask. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji między innymi aktywnych pian usuwających nawet bardzo uporczywe zabrudzenia, preparatów APC, pędzli, szczotek oraz glinek do lakieru.

Firma w błyskawicznym tempie przekształciła się z małego warsztatu dysponującego niewielkich rozmiarów magazynem w znaczącego gracza o obiecującym potencjale. Katalog produktów marki systematycznie się powiększa, prezentując nowe odsłony kosmetyków docenianych i rekomendowanych przez ekspertów ze środowiska detailerskiego. ValetPro to ucieleśnienie brytyjskiego solidnego podejścia do biznesu i tradycji handlowych, które zakładają szacunek do konsumenta wyrażony wysokim standardem jakościowym wytwarzanych artykułów. Miłośnikom skutecznych rozwiązań w zakresie pielęgnacji samochodów polecamy twardą i średnio twardą glinkę do lakieru ValetPro serii Blue i Yellow Contamination Removal Bar.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.