Wycieraczki szkieletowe NEGOTTI

Wycieraczki szkieletowe Negotti charakteryzują się wyjątkową trwałością i odpornością na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz drobne uszkodzenia mechaniczne. Stabilny szkielet oraz osiem równomiernie rozmieszczonych punktów nacisku gwarantuje odpowiednie przyleganie pióra do szyby, a także precyzyjne dopasowanie do jej krzywizny. Stalowa konstrukcja powlekana cynkiem jest odporna na korozję i lepiej przygotowana do pracy w warunkach dużej wilgotności i w niskich temperaturach.

Guma piór szkieletowych wycieraczek samochodowych Negotti wykonana jest z naturalnych surowców i pokryta ochronną warstwą grafitu. Jego dodatek sprawia, że wycieraczki lepiej ślizgają się po powierzchni szyby oraz sprawnie i szybko zgarniają z niej wodę, nie pozostawiając smug i niewytartych miejsc. Negotti, jako marka obecna w sportach motorowych testuje swoje produkty w trudnych warunkach jazdy wyczynowej, poddając je ekstremalnym obciążeniom. Taki rodzaj kontroli jakości sprawia, że wycieraczki szkieletowe Negotti rewelacyjnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, zapewniając kierowcom odpowiedni poziom wsparcia przekładający się na komfort prowadzenia auta oraz bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Rodzaj wycieraczki
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Producent
zamknij