Żarówki WY16W

Właściwie dobrane do konkretnych elementów oświetlenia żarówki realnie wpływają na bezpieczeństwo poruszania się samochodem, zwłaszcza po zmroku lub we wzmożonym ruchu ulicznym. Jednym z częściej stosowanych przez kierowców rozwiązań halogenowych są żarówki WY16W. Akcesoria wykorzystywane są zazwyczaj w kierunkowskazach i światłach stopu zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych. Tego typu żarówki wyposażone w gniazdo W2,1x9,5d dostępne są przeważnie w kolorze żółtym, ich moc znamionowa wynosi 16W, a napięcie, pod którym pracują 12V.

Żarówki WY16W montowane są w samochodach marek Audi, Citroen, BMW, Lancia, Mercedes, Opel czy Land Rover. Do ich produkcji wykorzystuje się wysokiej klasy szkło kwarcowe, a także inne nowoczesne materiały, dzięki czemu akcesoria wyróżniają się niezawodnością i doskonałymi właściwościami świetlnymi. W ofercie naszego sklepu posiadamy żarówki WY16W Osram Original wyposażone w szklane trzonki, dostępne jako oryginalne części zamienne różnych typów lamp. Halogeny emitują jasny strumień świetlny o wartości 190 lm i doskonale sprawdzają się w codziennej eksploatacji.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij