Żarówki H15

Odpowiednia jakość emitowanego przez żarówki samochodowe światła wpływa bezpośrednio na komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu, zwłaszcza po zmroku lub w warunkach znacznie ograniczonej widoczności. Przy wyborze poszczególnych elementów oświetlenia samochodowego warto zwrócić uwagę na parametry techniczne. Wiele dostępnych na rynku żarówek wykazuje innowacje w zakresie mocy i barwy generowanej wiązki. Żarówki H15 to rodzaj halogenów dwuwłóknowych wykorzystywanych w przednich lampach aut osobowych, ciężarowych, a także autobusach. Filtr UV znajdujący się w bańce żarówki zapobiega matowieniu odbłyśnika i reflektora przedłużając tym samym jego żywotność.

Trwałość żarówek H15, w zależności od warunków pracy szacuje się na około 700 godzin. W ofercie naszego sklepu posiadamy żarówki H15 AMiO Super White wypełnione halogenem i ksenonem, dzięki czemu barwa emitowanego przez nie światła jest bardziej stylowa i nowoczesna. Polecamy również żarówki H15 Osram Cool Blue Intense o zwiększonej skuteczności świetlnej, gwarantujące spektakularny efekt estetyczny. Sprawdź też dostępne w naszym katalogu żarówki H15 marki Vision.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij