Pozostałe w chemia warsztatowa

W kategorii pozostałe w chemia warsztatowa zgromadziliśmy produkty o różnym przeznaczeniu. Znalazły się wśród nich wyspecjalizowane narzędzia i środki chemiczne, często dedykowane do bardzo wąskich zastosowań. Zachęcamy do przeglądania oferty działu akcesoriów praktycznych i niezawodnych, wśród których każdy właściciel samochodu i nie tylko znajdzie coś dla siebie. W bogatej gamie produktów posiadamy pasty stosowane do mycia rąk radzące sobie z nawet bardzo uporczywymi zabrudzeniami z farb, lakierów, żywic, klejów, substancji oleistych, smarów, atramentu itp. Rekomendowane przez nas wyroby poosiadają atest PZH.

W wyposażeniu warsztatu przydadzą się również płyn do kabin lakierniczych tworzący powłokę przyciągającą i zatrzymującą kurz, puder kontrolny do wykrywania wszelkiego rodzaju niedoskonałości powierzchni podczas procesu szlifowania, spray ceramiczny stosowany do smarowania śrub i podobnych połączeń w miejscach szczególnie narażonych na działanie wysokich temperatur, a także spray do pasków klinowych zwiększający przyczepność i naciąg pasków w silnikach napędowych. Preparat głęboko penetruje materiał, przedłużając jego żywotność  i chroniąc pasek przed brudem oraz działaniem wilgoci i soli.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij