Uszczelniacz chłodnicy LIQUI MOLY Kuhler-dichter 150ml

Uszczelniacz chłodnicy LIQUI MOLY Kuhler-dichter 150ml
51,00
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: LIQUI MOLYNr produktu: R23-5714Kod producenta: LIM8347Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Preparat uszczelnia wszystkie wycieki w układzie chłodzenia. Całkowicie hermetyzuje drobne przecieki i szczeliny powstające w wyniku uszkodzeń mechanicznych lub porowatości w miejscu spawania. Preparat niweluje małe wycieki z chłodnicy, nagrzewnicy i uszczelki głowicy. Cząsteczki polimerowe reagują na różnice ciśnień i tworzą elastyczną warstwę, która trwale wypełnia nieszczelności. Środek nie barwi płynu, nie zapycha układu chłodzenia i zapobiega odkładaniu się kamienia.

Zastosowanie:

Uszczelniacz chłodnicy wlać bezpośrednio do chłodnicy lub do ciśnieniowego zbiornika wyrównawczego. Preparat wlewać do zimnego silnika. Uwaga! Odkręcenie korka chłodnicy lub zbiorniczka wyrównawczego może spowodować oparzenia! Uruchomić silnik na 10 minut.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.