Płyn do czyszczenia katalizatorów LIQUI MOLY Catalytic-System Cleaner 300ml

Płyn do czyszczenia katalizatorów LIQUI MOLY Catalytic-System Cleaner 300ml
46,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: LIQUI MOLYNr produktu: R23-0648Kod producenta: LIM8931Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Płyn do czyszczenia i ochrony katalizatorów w silnikach benzynowych. Środek należy podawać bezpośrednio do układu dolotowego. Po czyszczeniu należy zastosować dodatek do czyszczenia katalizatorów w silnikach benzynowych 0,3L (kod produktu nr 7110).

Zastosowanie:

Płyn do użytku warsztatowego. Preparat należy podawać za pomocą urządzenia Liqui Moly Easy Clean nr r51. Do aplikacji można również użyć atomizera Liqui Moly. Preparat należy podawać bezpośrednio do kolektora ssącego podczas pracy silnika.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.