Akcesoria samochodowe Kufieta

Polskie przedsiębiorstwo produkcyjne Kufieta założone zostało w 1986 roku i od tego czasu prężnie rozwija i udoskonala swój asortyment akcesoriów branży motoryzacyjnej. W szerokiej gamie ponad 200 produktów znajdziemy między innymi skrobaczki, szczotki, ciśnieniomierze do opon, anteny do większości dostępnych na rynku modeli aut oraz artykuły do czyszczenia i pielęgnacji samochodu. Bogata gama towarów trafia na rynki Czech, Słowacji, Niemiec, Francji, Węgier, Rosji, Grecji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i inne. Systematycznie rozbudowywane zaplecze technologiczne, precyzja wykonania oraz dbałość o najwyższy standard usług zapewniają marce uznanie wśród kierowców oraz pozytywną rekomendację ekspertów.

Kufieta jest jedną z nielicznych rodzimych firm, która może konkurować z eksporterami z Chin w skali handlu zarówno krajowego, jak i zagranicznego. W swoich szeroko zakrojonych działaniach przedsiębiorstwo uwzględnia również projekty spoza branży motoryzacyjnej. W naszym sklepie internetowym możecie dostać dopracowane, poręczne i wytrzymałe skrobaczki do szyb i szczotki do odśnieżania, a także uniwersalny stojak do kół samochodowych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.