Odmrażacze do szyb i zamków

Odmrażacze do szyb i zamków należą do kanonu zimowego wyposażenia pojazdu, zwłaszcza gdy zmuszeni jesteśmy parkować go poza garażem, w miejscu, w którym jest on narażony na działanie mrozu, intensywne opady śniegu i oblodzenia. Każdy kierowca zna wątpliwe uroki zeskrobywania z szyb warstwy lodu oraz związane z tym dyskomfort i niebezpieczeństwo porysowania szklanej powierzchni. Niestety nawet najbardziej skuteczne narzędzia mogą powodować mikrouszkodzenia, a co za tym idzie osłabienie kondycji szyby. W podobnych sytuacjach doskonale sprawdzają się odmrażacze do szyb. Wystarczy jedynie zaaplikować odpowiednią ilość środka na jej powierzchnię, a następnie usunąć resztki wilgoci. W analogiczny sposób działają odmrażacze do zamków, dlatego zimą mały pojemniczek preparatu zawsze warto mieć przy sobie.

Odmrażacze do szyb i zamków mają zróżnicowane składy chemiczne. Na ogół zawierają jeden lub kilka rodzajów alkoholu oraz glikol. Wybierajmy środki zawierające substancje odtłuszczające zapobiegające powstawaniu na szybie nieestetycznych smug. W sklepie dwr.com.pl posiadamy bogaty asortyment odmrażaczy do szyb i zamków marek K2, Sonax, ADBL, Tenzi, Dr. Marcus oraz RR Customs.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij