Tylne pióra wycieraczek

W samochodach typu sedan o łagodnym nachyleniu tylnej szyby zastosowanie na niej wycieraczki jest zbędne. Zanieczyszczenia i deszcz usuwane są z powierzchni szyby w trakcie jazdy samoczynnie. W autach typu hatchback i kombi kwestia zasadności użycia piór na tylną szybę wygląda zupełnie inaczej. Producenci wyposażają ten rodzaj pojazdów w tylne pióra wycieraczek, gdyż zamontowane w nich szyby ustawione są względem płaszczyzny niemal pionowo, co w praktyce powoduje częste ich zabrudzenie i problemy z samooczyszczaniem. Właściciele tych typów aut mają obowiązek kontroli stanu również tego elementu wyposażenia oraz jego ewentualnej wymiany w przypadku trwałego uszkodzenia lub zużycia.

W ofercie naszego sklepu posiadamy tylne pióra wycieraczek samochodowych przystosowane do szybkiej wymiany w sytuacji, gdy stare pióro nie pełni już dobrze swojej funkcji. Polecamy tylne pióra wycieraczek dedykowane do wszystkich modeli pojazdów dostępnych na europejskim rynku. Akcesoria równo przylegają do szyby, są odporne na mróz, pracują cicho i wykazują dobrą aerodynamikę. Gumki z dodatkiem grafitu perfekcyjnie czyszczą szybę auta, a odpowiednie adaptery zapewniają łatwy i szybki montaż wycieraczek. Sprawdź naszą gamę tylnych piór wycieraczek marek Flash i Negotti.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Długość pióra
Strona zabudowy
Rodzaj wycieraczki
Producent
zamknij