Śruby do kół M14x1,5

Skuteczne mocowanie kół samochodowych ma kluczowe znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa podróżowania, dlatego też kwestii tych nie powinniśmy bagatelizować. Dobrej jakości śruby i nakrętki do kół to ważne elementy mechaniczne pojazdów, których bogatą gamę prezentujemy na stronie naszego sklepu. Wśród wielu różnych typów i wymiarów znajdziecie tu śruby do kół M14x1,5 wykonane z solidnych materiałów i ocynkowane. Śruby o klasie twardości 10.9 charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na obciążenia dynamiczne, co znacznie podnosi standard ich użytkowania. Posiadamy śruby do kół M14x1,5 o długościach od 21 do 60 mm.

W naszym katalogu zgromadziliśmy różne odsłony śrub do kół M14x1,5. Znajdziecie tu elementy zakończone stożkiem do zastosowania w analogicznych typach gniazd w felgach, śruby kuliste do gniazd kulistych, śruby specjalne dedykowane do Mercedesów, a także śruby pływające przeznaczone do korekty rozstawu otworów mocujących w feldze, umożliwiające prawidłowe zamocowanie felgi o innym rozstawie otworów niż w piaście. Dobranie odpowiedniego kształtu śruby do kół M14x1,5 do gniazda zapewnia maksymalną powierzchnię styku oraz wzmacnia mocowanie. Polecamy niezawodne śruby do kół M14x1,5 marki Eljot.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Długość robocza
Płaszczyzna
Klucz
Producent
zamknij