Kołpaki samochodowe Górecki

Górecki to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku motoryzacyjnym marek kołpaków samochodowych. Rodzinne przedsiębiorstwo stawia na najwyższą jakość produktów, efektowne wzornictwo oraz trwałość. Nieustannie wzbogacana oferta akcesoriów trafia w najbardziej wyszukane i wymagające gusta estetyczne. Starannie dopracowany asortyment firmy przedstawiany jest na najważniejszych międzynarodowych targach akcesoriów automotive, dzięki czemu kołpaki Górecki docierają w różne rejony świata, wykazując dużą odporność na skrajne warunki atmosferyczne oraz doskonale sprawdzając się w różnych okolicznościach drogowych.

W trosce o najwyższy standard towarów i usług producent wprowadził system jakości ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2005 gwarantujący realizację potrzeb klientów z wyjątkową pieczołowitością. W naszej wyselekcjonowanej gamie produktów marki Górecki znajdziecie kołpaki samochodowe w różnych rozmiarach doskonale prezentujące się na kołach i korespondujące z dynamicznym charakterem sylwetek wielu nowoczesnych pojazdów. Ekskluzywna paleta czerni, srebra, grafitu oraz karbonu zapewnia spektakularny efekt stylistyczny. Posiadamy często wybierane przez kierowców kołpaki 15” oraz kołpaki 16”, a także mniejsze 12, 13 i 14-calowe egzemplarze.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.