Zestawy ksenonowe H3

Zestawy ksenonowe H3 zwiększają efektywność elementów oświetlenia pojazdu, przyczyniając się tym samym do poprawy widoczności i bezpieczeństwa na drodze wszystkich jej użytkowników. Światło HID było do niedawna stosowane w modela aut należących do wyższego segmentu cenowego. Zestawy umożliwiają łatwą wymianę żarówek H3 w lampach przeciwmgłowych na żarniki ksenonowe. Instalacja ta 3-krotnie zwiększa natężenie światła w porównaniu z żarówkami halogenowymi, co zapewnia kierowcy znacznie lepsze pole widzenia nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Zestawy ksenonowe H3 składają się z żarówek ksenonowych generujących światło o barwie od 4300K 6000K, przetwornic ksenonowych wykonanych w technologii cyfrowej, przewodów zasilających oraz niezbędnych elementów montażowych. Zestawy ksenonowe H3 są łatwe w instalacji. Polega ona na zawieszeniu przetwornic, wymianie żarówek i przełożeniu przewodów elektrycznych. W każdej chwili można też odłączyć ksenony i włożyć w ich miejsce poprzednie żarówki. Polecamy sprawdzone i niezawodne zestawy ksenonowe H3 marki Vision.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij