Żarówki samochodowe Ring-Automotive

Ring-Automotive jest brytyjskim producentem oświetlenia, elementów elektrycznych oraz elektronicznych, a także wysokiej klasy akcesoriów samochodowych. Firma słynie z innowacyjnych rozwiązań poprawiających komfort podróżowania oraz zapewniających maksimum bezpieczeństwa na drodze. Wytwarzane z myślą o najtrudniejszych warunkach profesjonalnej eksploatacji artykuły realizują najwyższe standardy funkcjonalności, wydajności i trwałości. Oferta marki skierowana jest do odbiorców o sprecyzowanych i wymagających gustach stylistycznych oraz sporych oczekiwaniach technologicznych. Obecnie marka jest częścią giganta branży oświetleniowej firmy Osram.

W asortymencie Ring-Automotive znajdziemy między innymi kompleksowe wyposażenie oświetleniowe samochodu od halogenowych, ksenonowych oraz LED-owych żarówek H7 przeznaczonych do reflektorów głównych pojazdu po dodatkowe i wewnętrzne źródła światła, ładowarki, kamery, a nawet pompki do opon oraz wiele innych akcesoriów. Dostępne w ofercie naszego sklepu żarówki serii Ring Xenon oraz Xenon Ultima mogą poszczycić się doskonałymi wynikami w testach niezależnych magazynów motoryzacyjnych, a ich zastosowanie nie wymaga ingerencji w układ elektryczny pojazdu i jest całkowicie zgodne z prawem.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.