Kosmetyki samochodowe Soft99

Firma Soft99 już od lat 50-tych ubiegłego wieku dostarcza na rynek motoryzacyjny innowacyjne produkty związane z intensywną pielęgnacją samochodu oraz odpowiednim zabezpieczeniem poszczególnych jego powierzchni. Nowoczesne formuły wydajnych kosmetyków samochodowych wyróżniają markę na tle konkurencji. Firma konsekwentnie wprowadza innowacje i rozwija receptury gwarantujące jeszcze bardziej spektakularne efekty zadowalające nawet najbardziej wymagających użytkowników. W precyzyjnie skomponowanej ofercie producenta znajdziemy szeroką gamę szamponów samochodowych, wosków do karoserii zapewniających ochronę i blask oraz quick detailerów do ekspresowego czyszczenia i konserwacji.

Szczególnym uznaniem w branży cieszą się trwałe woski Soft99 serii Fusso Coat, Glaco oraz Kiwami. Preparaty o doskonałych właściwościach zapewniają wyjątkowy blask pielęgnowanym powierzchniom, rewelacyjnie spisując się w profesjonalnej eksploatacji oraz jako środki wykorzystywane amatorsko. Miłośnikom czystych i lśniących samochodów proponujemy między innymi linie wosków do jasnych i ciemnych lakierów, niewidzialne wycieraczki, środki do polerowania powierzchni lakierowanych oraz preparaty hydrofobowe marki Soft99.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.