Niewidzialne wycieraczki

Niewidzialne wycieraczki to preparaty tworzące powłokę hydrofobową na powierzchni szyb. Ich formuła przyjęła się w branży motoryzacyjnej i wspiera kierowców w bezpiecznej i komfortowej eksploatacji pojazdów. Efekt, jaki towarzyszy zastosowaniu preparatu o właściwościach odpychających wodę skutecznie wspierany jest przez pęd powietrza zdmuchujący duże krople deszczu z szyby auta przy osiąganiu odpowiednich prędkości. Z założenia powierzchnia hydrofobowa minimalizuje kontakt szyby z wilgocią, co dla kierowcy oznacza znaczne ograniczenie zużywania się wycieraczek samochodowych.

Niewidzialne wycieraczki powinny być aplikowane na starannie umytą i odtłuszczoną szybę. Poprawne nałożenie konkretnych preparatów wymaga zapoznania się z instrukcją. Niektóre zestawy produktów posiadają specjalne aplikatory. W innym przypadku należy sprawdzić jakie materiały rekomenduje producent. Powłoki nakładane na różne części pojazdu z czasem tracą swoje właściwości, a zabiegi konserwujące trzeba powtórzyć. Trwałość niewidzialnych wycieraczek określa się na 4 do 5 tygodni standardowej eksploatacji. W ofercie naszego sklepu posiadamy wysokiej jakości niewidzialne wycieraczki realizujące najbardziej wymagające oczekiwania użytkowników w zakresie wydajności i trwałości. Produkty stanowią atrakcyjną propozycję asortymentową takich marek jak Rain-X, EinParts, K2, Nanoauto, Q11, RR Customs, Soft99 oraz Turtle Wax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij