Niewidzialna wycieraczka SHINY GARAGE Drop Off 150ml

Niewidzialna wycieraczka SHINY GARAGE Drop Off 150ml
54,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: SHINY GARAGENr produktu: C73-9125Kod producenta: Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Niewidzialna wycieraczka SHINY GARAGE Drop Off to innowacyjny produkt ochronny przeznaczony do zabezpieczania szyb samochodowych. Ta hydrofobowa powłoka została stworzona, aby poprawić widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy w deszczu oraz trudnych warunkach atmosferycznych. Oferuje wiele zalet i cech, które czynią go skutecznym i łatwym w użyciu.

Niewidzialna wycieraczka SHINY GARAGE Drop Off - główne cechy produktu

 • Trwałość: Niewidzialna wycieraczka SHINY GARAGE Drop Off może utrzymać się na przedniej szybie nawet przez 6 miesięcy, a na bocznych szybach przez 12 miesięcy, jeśli nałożone zostaną dwie warstwy. To daje długotrwałą ochronę i oszczędza czas, który musiałbyś poświęcić na częste aplikacje.
 • Bezpieczny skład: Produkt został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie powierzchni szyb i użytkowników. Jego skład jest tak opracowany, aby nie wpływać negatywnie na szkło ani inne elementy wykończenia samochodu.
 • Łatwa aplikacja: Proces aplikacji jest stosunkowo prosty i nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Dzięki temu, że wystarczą dwie warstwy, a aplikacja jest łatwa, możesz samodzielnie zadbać o ochronę swoich szyb.
 • Wysoka wydajność: Produkt jest wydajny, potrzebujesz tylko 5 - 8 ml na przednią szybę. To oznacza, że jedno opakowanie pozwoli na wiele aplikacji, co sprawia, że jest opłacalny.
 • Skuteczność już od 50 km/h: Niewidzialna wycieraczka zaczyna działać już przy relatywnie niskich prędkościach, co oznacza, że poprawa widoczności i efekty hydrofobowe stają się zauważalne szybko po aplikacji.
 • Właściwości hydrofobowe: Dzięki silnym właściwościom hydrofobowym, krople wody z łatwością zsuwają się z powierzchni szyb, poprawiając widoczność i redukując konieczność intensywnego używania wycieraczek.

Niewidzialna wycieraczka SHINY GARAGE Drop Off - sposób użycia

 1. Upewnij się, że powierzchnia szyby jest chłodna i nie aplikuj produktu w bezpośrednim słońcu.
 2. Starannie umyj i osusz samochód.
 3. Przygotuj powierzchnię, korzystając z preparatu do polerowania szyb, np.SONAX Glass Polish Intensive, aby zapewnić dobrą adhezję powłoki.
 4. Odtłuść szyby za pomocą np. TENZI Detailer IPA Cleaner, eliminując zanieczyszczenia i pozostałości.
 5. Zwilż aplikator z mikrofibry lub płatka kosmetycznego.
 6. Delikatnie rozprowadź produkt po powierzchni szyb i pozostaw go na 3 - 8 minut.
 7. Wykorzystaj mikrofibrę K2 Opti do dokładnego wypolerowania powierzchni.
 8. Po godzinie od pierwszej aplikacji nałóż drugą warstwę.
 9. Unikaj kontaktu z wodą przez 6 godzin od ostatniej aplikacji.

Dostępne opakowanie: 150 ml, co zapewnia wystarczającą ilość produktu do wielu zastosowań.

Niezawodne niewidzialne wycieraczki dostępne w sklepie dwr.com.pl - Wybierz najlepszą ochronę dla swoich szyb!

Dodatkowo, warto wiedzieć, że sklep dwr.com.pl oferuje nie tylko niewidzialną wycieraczkę SHINY GARAGE Drop Off, ale także posiada w swoim asortymencie szeroki wybór innych niewidzialnych wycieraczek. Dzięki temu, będziesz miał możliwość wyboru spośród różnych marek, rodzajów i pojemności produktów, które zabezpieczą Twoje szyby przed deszczem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W sklepie dwr.com.pl znajdziesz rozmaite opcje, które pozwolą Ci dobrać idealne rozwiązanie do swoich potrzeb, gwarantując poprawę widoczności i komfort jazdy w każdych warunkach.

Niewidzialna wycieraczka: Kluczowe informacje i rekomendacje eksperta w nowym artykule na blogu!

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na naszym blogu, który poświęcony jest niewidzialnym wycieraczkom. W tym obszernym artykule, znajdziesz odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące tego produktu:

 • Co to jest niewidzialna wycieraczka?
 • Kiedy warto stosować niewidzialną wycieraczkę?
 • Kiedy nie warto stosować niewidzialnej wycieraczki?

Ponadto, ekspert ze sklepu dwr.com.pl dokonał rekomendacji wybranych niewidzialnych wycieraczek, które są dostępne w naszym asortymencie. Dzięki artykułowi "Niewidzialna wycieraczka do szyb samochodowych: Jak działa i czy warto jej używać?" będziesz dobrze przygotowany do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.