Płyny do chłodnic Orlen

Orlen jest liderem przemysłu petrochemicznego i rafineryjnego w Polsce oraz Europie Wschodniej. Działalność koncernu obejmuje wydobycie ropy naftowej oraz produkcję benzyny, oleju opałowego, napędowego, a także paliwa lotniczego, wytwórstwo polimerów oraz monomerów, jak również bogatej gamy produktów pozapaliwowych. W asortymencie firmy znajdziemy między innymi oleje silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne, płyny eksploatacyjne, rozpuszczalniki, smary oraz kosmetyki samochodowe. Obecnie prowadzone są również prace w zakresie rozpoznawania i wydobywania gazu ziemnego.

Orlen posiada sześć nowoczesnych rafinerii oraz rozwiniętą sieć stacji benzynowych zlokalizowanych w Polsce oraz za granicą. Aktywna sprzedaż hurtowa produktów rafineryjnych i petrochemicznych prowadzona jest między innymi w Czechach, Niemczech, na Litwie i Słowacji. Sprawna logistyka zapewniająca stały przepływ towarów możliwa jest dzięki dobrze zorganizowanej infrastrukturze, na którą składają się terminale paliw, bazy przeładunkowe usytuowane na lądzie i na morzu oraz sieci rurociągów surowcowych. Orlen wspiera również sporty motorowe, a stworzony w 2002 roku zespół rajdowy Orlen Team uczestniczył między innymi w prestiżowym Rajdzie Dakar. Jeśli stawiasz na potwierdzoną i testowaną w ekstremalnych warunkach jakość, sprawdź dostępny w naszym sklepie różowy płyn do chłodnic Petrygo Q marki Orlen.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.