Anteny elektryczne

W niektórych modelach sedanów praktykuje się jeszcze umieszczanie anten samochodowych na tylnym błotniku. Rozwiązanie to niesie za sobą pewne niedogodności. Po pierwsze elementy stanowią łatwy kąsek dla ewentualnego wandala, po drugie bywają problematyczne przy załadunku większych przedmiotów do bagażnika pojazdu. Doskonałym rozwiązaniem w tego typu przypadkach są anteny elektryczne. Akcesoria te posiadają maszt teleskopowy, który w chwili, gdy nie korzystamy z odbiornika radiowego, jest schowany. Taki typ eksploatacji jest zdecydowanie bardziej komfortowy i bezpieczny nawet dla samych podzespołów.

Anteny elektryczne składają się z silnika z 5-segmentowym masztem o długości ok. 1 m, adapterów zapewniających łatwe dopasowanie elementów do większości modeli pojazdów oraz przewodów elektrycznych. Anteny elektryczne działają w trybie automatycznym, co oznacza, że włączenie radia powoduje ich wysunięcie, a jego wyłączenie skutkuje schowaniem się masztu. Wysokiej jakości produkty wykonane z najlepszych materiałów gwarantują doskonały odbiór fal radiowych oraz trwałość produktów. Polecamy niezawodne anteny elektryczne marek Voice Kraft i Stanmot z 12-miesięczną gwarancją.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij