Płyny do chłodnic Borygo

Borygo to szeroko dostępna marka firmy Boryszew Erg. Jej produkty od lat z powodzeniem wykorzystują kierowcy ceniący jakość, tradycję i doświadczenie. Artykuły motoryzacyjne Borygo obejmują przede wszystkim grupę powszechnie znanych, realizujących najwyższe standardy efektywności płynów do chłodnic samochodowych. W ponad stuletniej historii przedsiębiorstwo zajmowało się również produkcją wyrobów chemicznych, materiałów sztucznych wykorzystywanych w szeroko pojętym przemyśle oraz materiałów elewacyjnych. W ofercie motoryzacyjnej firmy Boryszew znajdziemy też gotowe do użycia płyny do spryskiwania i mycia szyb samochodowych oraz płyny hamulcowe.

W sklepie dwr.com.pl prezentujemy gamę niebieskich, zielonych i różowych płynów do chłodnic Borygo. Właściwości każdego produktu zostały zoptymalizowane pod kątem działania w różnych systemach chłodniczych. Ich receptura opiera się na wykorzystaniu najlepszych surowców, doświadczeniu marki oraz perfekcyjnej znajomości rynku. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają firmie rozwijać się z duchem czasu, z dbałością o każdego klienta oraz poszanowaniem środowiska naturalnego.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.