Płyny do chłodnic Borygo

Borygo to szeroko dostępna marka firmy Boryszew Erg. Jej produkty od lat z powodzeniem wykorzystują kierowcy ceniący jakość, tradycję i doświadczenie. Artykuły motoryzacyjne Borygo obejmują przede wszystkim grupę powszechnie znanych, realizujących najwyższe standardy efektywności płynów chłodniczych. W ponad stuletniej historii przedsiębiorstwo zajmowało się również produkcją wyrobów chemicznych, materiałów sztucznych wykorzystywanych w szeroko pojętym przemyśle oraz materiałów elewacyjnych. W ofercie motoryzacyjnej firmy Boryszew znajdziemy też gotowe do użycia płyny do spryskiwania i mycia szyb samochodowych oraz płyny hamulcowe.

W sklepie dwr.com.pl prezentujemy płyny do chłodnic Borygo w różnych kolorach. Właściwości każdego produktu zostały zoptymalizowane pod kątem działania w różnych systemach chłodniczych. Ich receptura opiera się na wykorzystaniu najlepszych surowców, doświadczeniu marki oraz perfekcyjnej znajomości rynku. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają firmie rozwijać się z duchem czasu, dbałością o każdego klienta oraz poszanowaniem środowiska naturalnego.

Płyn chłodniczy Borygo – najlepszy produkt dla Twojego samochodu

Wyrobem, z którym kierowcy najczęściej kojarzą markę, jest wydajny i skuteczny płyn chłodniczy Borygo. Jego produkcję uruchomiono już w 1968 roku. Płyn Borygo prezentował całkowicie nową dla polskich kierowców jakość wynikającą z zastosowania innowacyjnych na tamte czasy składników jak glikol oraz zestaw inhibitorów korozji dla ochrony poszczególnych podzespołów układu chłodniczego i silnika. Do dziś wielu odbiorców brand Borygo kojarzy z niezawodnym, odpornym na mrozy i efektywnym płynem do chłodnic samochodowych.

Mocna pozycja marki Borygo oraz przedsiębiorstwa Boryszew Erg na rynku zobowiązuje do prezentowania rozwiązań dostosowujących się do rosnących oczekiwań odbiorców i zmieniających się realiów branży. Borygo dokłada wszelkich starań, by być bliżej klienta. Preparaty chemii samochodowej marki sprzedawane są w wielu punktach w całej Polsce, dlatego nie mogło zabraknąć ich również w ofercie sklepu dwr.com.pl. Ponad 50 lat działalności marki na rynku oraz jej dokonania odbiły się szerokim echem nie tylko w sektorze drogowym, ale i powietrznym. Dalsze projekty Borygo nastawione są na rozwój obecnych formuł oraz stworzenie nowych, jeszcze bardziej mrozoodpornych i wydajnych w szczególnie niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Płyny do chłodnic Borygo – gama produktów, którym warto zaufać

Płyn chłodniczy Borygo o bogatym składzie gwarantuje rewelacyjne efekty w zakresie ochrony silnika przed przegrzaniem. Wciąż ulepszane receptury sprawdzają się także w warunkach niskich temperatur, a zawarte w nich inhibitory korozji zapobiegają odkładaniu się osadów osłabiających pracę jednostek napędowych i negatywnie wpływających na jakość eksploatacji samochodu. Firma Boryszew Erg nieustannie prezentuje swoim odbiorcom nowe rozwiązania, stawiając ponad wszystko potrzeby kierowców oraz dostosowując się do zmian technologicznych zachodzących w świecie motoryzacji. W laboratoriach przedsiębiorstwa opracowywane są nowe ekologiczne płyny Borygo, wykorzystujące precyzyjne działanie nanocząsteczek dla jeszcze lepszej kompatybilności środków z podzespołami układów.

Marka Borygo to również preparaty chemiczne wykorzystywane w przemyśle lotniczym, w którym dużym problemem są silne oblodzenia, zarówno pasów startowych, jak i samych samolotów. Ważną część działalności firmy stanowi obecnie produkcja skutecznych środków do odladzania tych powierzchni.

Płyn do chłodnicy Borygo w różnych kolorach – nowoczesne formuły dla bezpieczeństwa i komfortu

Innowacyjne podejście oparte na solidnych podstawach doświadczenia zapewniło marce pewną pozycję jednego z najchętniej wybieranych dostawców płynów chłodniczych w kraju. W naszym katalogu znajdziecie trzy popularne kolorowe płyny Borygo dedykowane do różnych typów pojazdów. Prezentujemy nastawiony na ekonomiczną eksploatację płyn chłodniczy Borygo Start Niebieski, zapewniający wyjątkową ochronę poszczególnych elementów układu chłodzenia wielu pojazdów płyn do chłodnicy Borygo Nowy Czerwony oraz bazujący na nietoksycznym glikolu propylenowym płyn do chłodnicy Borygo Eko Zielony.

Płyny Borygo dostępne są w naszej ofercie w pojemnikach 1 i 5-litrowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat skutecznej ochrony silnika z płynem chłodniczym Borygo, odwiedź nasz sklep stacjonarny w Katowicach lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Chętnie pomożemy w doborze produktu, który najlepiej sprawdzi się w Twoim samochodzie. Prezentujemy płyny chłodnicze Borygo w przystępnych cenach, przystosowane zarówno do intensywnej, jak i ekonomicznej eksploatacji, a także tej uwzględniającej kwestie ekologii.

Płyn chłodniczy Borygo Start Niebieski – efektywna ochrona silnika w każdych warunkach

Płyn Borygo Start Niebieski to doskonałe rozwiązanie dla chłodnicy w Twoim samochodzie. Preparat skutecznie eliminuje problemy z przegrzewającym się silnikiem w lecie i zabezpiecza go na wypadek niskich zimowych temperatur. Ze względu na swój bogaty skład bazujący na glikolu monoetylenowym płyn do chłodnicy Borygo Niebieski świetnie sprawdza się jako alternatywa dla innych tego typu środków. Aktywny udział dodatków w postaci inhibitorów rdzy, antyutleniaczy, stabilizatorów i środków antypiennych gwarantuje sprawne działanie wszystkich elementów układu, w tym tych wykonanych z aluminium oraz uszczelniających chłodnicę. Płyn chłodniczy Borygo Start Niebieski znajduje zastosowanie w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Płyn do chłodnicy Borygo Nowy Czerwony – wielosezonowe wsparcie silnika

Uniwersalny płyn do chłodnicy Borygo Nowy Czerwony stosowany jest w układach chłodniczych wielu typów pojazdów jak osobowe, dostawcze, ciężarowe, a także w maszynach budowlanych, wojskowych, rolniczych czy autobusach. Płyn do chłodnicy Borygo Czerwony zapewnia doskonałe wsparcie chłodnicom mosiężnym lutowanym oraz aluminiowym. Wielu zapyta, czy można mieszać płyn chłodniczy Borygo? Okazuje się, że bez problemu współpracuje on z innymi środkami na bazie glikolu monoetylenowego, zapewniając trwałość podzespołów chłodnicy wykonanych z metalu i gumy. Płyn chłodniczy Borygo Nowy Czerwony skutecznie chroni silnik eksploatowany zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach.

Płyn do chłodnicy Borygo Eko Zielony – w trosce o samochód i środowisko

Marka Borygo jako jedyna zapewnia swoim klientom dostęp do całkowicie ekologicznych produktów stosowanych do ochrony silnika. Płyn chłodniczy Borygo Eko Zielony jest bezpieczny dla środowiska i może być stosowany w różnego rodzaju układach chłodzenia wykonanych z aluminium, miedzi oraz innych stopów. Bogaty skład wspiera efektywną pracę różnych elementów, chroniąc je przed przegrzaniem, skutkami niskich temperatur oraz korozją. Płyn do chłodnicy Borygo Eko Zielony to również ochrona części gumowych. Przyjazny dla środowiska płyn chłodniczy Borygo objęty został 5-letnią gwarancją producenta. Ekologiczna receptura gwarantuje szybki proces jego biodegradacji.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.