Plastiki zewnętrzne

Plastiki zewnętrzne stanowiące nieodłączny element konstrukcyjny wielu pojazdów z upływem czasu i wskutek zmiennych warunków atmosferycznych matowieją, stają się kruche i tracą swoje fabryczne cechy. Dlatego też podczas pielęgnacji samochodu wskazane jest użycie preparatów zapobiegających niszczeniu tych podzespołów. Czyszczenie i konserwacja plastików zewnętrznych auta wymaga zastosowania dedykowanych środków. Z ich pomocą skutecznie wypielęgnujemy listwy i zderzaki. Mają one działanie antykorozyjne i wodoodporne. Wykazują również sporą wytrzymałość na skrajne temperatury.

Do czyszczenia plastików zewnętrznych i gumy polecamy między innymi różnego rodzaju żele, środki do renowacji, czernidła, silikony do uszczelek oraz preparaty do konserwacji elementów gumowych. Oprócz podstawowej funkcji czyszczenia środki te przywracają i pogłębiają kolor, a także zabezpieczają powierzchnie na ewentualność dalszej eksploatacji. Sprawdź naszą bogatą ofertę preparatów do czyszczenia plastików zewnętrznych samochodu znanych i cenionych na rynku producentów jak K2, RR Customs, Boll czy Sonax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij