Śruby do kół M12x1,25

Śruby do kół to drobne, lecz niezwykle ważne elementy wyposażenia pojazdu, decydujące o bezpieczeństwie jego codziennej eksploatacji. Dostępne w naszej ofercie śruby do kół M12x1,25 wykonane zostały ze stali o klasie twardości 10.9 zapewniającej im odpowiednią wytrzymałość na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Ocynkowane śruby są też odpowiednio chronione przed korozją. Ten typ akcesoriów wyposażony jest w łeb stożkowy pod klucz o wymiarach 17 lub 19 mm i przeznaczony do felg z gniazdami stożkowymi. Kwestia odpowiedniego dopasowania ma tu ogromne znaczenie. Kształt śruby musi być całkowicie zgodny z kształtem gniazda. Dzięki temu powierzchnia styku elementów jest optymalna, a jakość mocowania wysoka.

Śruby do kół M12x1,25 posiadają gwint o średnicy 12 mm i skoku 1,25. W praktyce pasują więc jedynie do piast posiadających otwory o takich samych parametrach. Śruby tego rodzaju występują też w wersji specjalnej przeznaczonej do samochodów marki Peugeot i Citroen. Zamiast stożka posiadają jednak zakończenie płaskie i dodatkowy gwint przekraczający średnicę 12 mm. Śruby do kół M12x1,25 wyprodukowane zostały przez firmę Eljot, renomowanego dostawcę tego typu części na rynek motoryzacyjny.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Długość robocza
Płaszczyzna
Klucz
Producent
zamknij