Wczytuję dane...

Ściągaczki do wody

Ściągaczki do wody szybko i dokładnie zbierają wodę, płyny oraz brud z powierzchni szyb samochodowych. Elastyczne zakończenie doskonale przylega nawet do nierównych powierzchni. Cecha ta znacznie podnosi efektywność ich pracy.

Ściągaczki do wody to przydatne narzędzie służące do utrzymania w czystości powierzchni szyb samochodowych. Są wygodne w użyciu i bardzo dokładne. Nie trzeba obawiać o bezpieczeństwo karoserii, ponieważ dostępne modele nie rysują lakierowanej powierzchni.

Ściągaczki do wody mogą mieć dwa rodzaje końcówek zgarniających:

  • silikonowe,
  • gumowe.

W naszej ofercie posiadamy ściągaczki do wody z miękkimi, silikonowymi piórami, które są bezpieczne dla każdej powierzchni, w szczególności dla delikatnej powierzchni lakieru samochodowego. Silikonowe pióro powoduje, że kropelki wody spływają z karoserii i pozostawiają ją suchą, bez żadnych smug. Pióra ściągaczek doskonale dopasowują się do kształtu karoserii. Mogą być stosowane do wszystkich twardych oraz gładkich powierzchni. Ściągaczki nadają się nie tylko do mycia karoserii samochodowej i szyb - przydadzą się również w kabinie prysznicowej, łodziach oraz w czasie mycia okien w mieszkaniu.

 

W sklepie dwr.com.pl znajdziesz ściągaczki do wody z uchwytem i z przedłużoną rączką z drewna lub plastiku. Wszystkie wyposażone zostały w pióra z silikonu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów