Ściągaczki do wody

Ściągaczki do wody to akcesoria, za pomocą których szybko i bez problemu zbierzesz wilgoć, płyny oraz zabrudzenia z szyb samochodowych. Elastyczne zakończenia doskonale przylegają nawet do nierównych powierzchni, co znacznie zwiększa efektywność poszczególnych produktów. Dzięki dobrej jakości ściągaczkom do wody łatwiej utrzymać czystość szyb pojazdu, a co za tym idzie uzyskać niezbędną do bezpiecznej i komfortowej jazdy widoczność. Akcesoria są łatwe i wygodne w użyciu, a zastosowane w nich materiały nie rysują szklanych i lakierowanych powierzchni. Niewielkich rozmiarów ściągaczki do wody łatwo przechować w przestrzeni bagażnika lub w kabinie pojazdu tak, by zawsze były pod ręką. Te o przedłużanych rączkach doskonale spisują się w przypadku mycia szyb większych samochodów.

Ściągaczki do wody mogą mieć końcówki silikonowe oraz gumowe. W ofercie naszego sklepu posiadamy bezpieczne dla różnych rodzajów powierzchni ściągaczki z miękkimi, silikonowymi piórami. Te doskonale dopasowują się do kształtu podłoża, pozostawiając je idealnie suche i gładkie. Ściągaczki do wody przydają się również w domach i na łodziach do mycia kabin prysznicowych, luster oraz okien. Polecamy ściągaczki do wody z ergonomicznym uchwytem i przedłużaną rączką marek Stanmot, Carmotion, K2 oraz AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij