Pióra wycieraczek 21”

Nadchodząca jesień to okres, w którym warto przyjrzeć się kondycji zamontowanych w naszych autach wycieraczek samochodowych, zwłaszcza jeśli służyły nam dłużej niż rok. Szybkość zużywania się wycieraczek zależy przede wszystkim od intensywności ich eksploatacji i towarzyszących jej warunków atmosferycznych. Eksperci przekonują jednak, że najrozsądniej jest wymieniać akcesoria co najmniej dwa razy w roku. Zazwyczaj o ich słabszej kondycji świadczą smugi na szybie, irytujące odgłosy piszczenia czy nierówna praca.

Sam proces wymiany wycieraczek nie jest skomplikowany, o ile dobraliśmy elementy właściwe pod względem rodzaju, typu mocowania i rozmiaru. W przypadku zestawów wycieraczek dedykowanych do konkretnych modeli aut sprawa jest dość prosta. Z większą uwagą powinniśmy dobierać wycieraczki pojedyncze. W ofercie naszego sklepu posiadamy między innymi pióra wycieraczek 21” wykonane w technologiach szkieletowej, bezprzegubowej i hybrydowej. Akcesoria w klasycznej odsłonie stanowią propozycję firm takich jak Alca, Bosch i Valeo. Polecamy również płaskie pióra wycieraczek 21” Alca Super Flat, AMiO, Bloom, Denso, Flash, Bosch Aerotwin i Aerotwin Plus, Valeo First Multiconnection i Hydroconnect. Wśród innowacyjnych rozwiązań znajdziecie również wycieraczki hybrydowe Valeo First Hybrid oraz Heyner Hybrid, a także rozwiązania marek Denso i Flash.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Długość pióra
Strona zabudowy
Rodzaj wycieraczki
Producent
zamknij