Opryskiwacze

Opryskiwacze ręczne to wygodne i ergonomiczne akcesoria, które służą do opryskiwania karoserii i innych zewnętrznych elementów samochodu przed myciem zasadniczym. Dzięki prostej konstrukcji i łatwości zastosowania opryskiwacze stanowią często element podstawowego wyposażenia auta. Doskonale sprawdzają się również jako sprzęt używany w gospodarstwie domowym. Najlepsze dostępne na rynku egzemplarze wyróżniają się trwałością wykonania i bezawaryjnością, przewidzianą na długi okres eksploatacji.

Opryskiwacze dostępne w naszej ofercie są odporne na zasadowe i kwasowe środki chemiczne używane w detailingu samochodowym. Konstrukcja zapewniająca regulację rozpylanej cieczy pozwala na dostosowanie mocy strumienia do danego etapu mycia auta. Zastosowanie specjalnej pompki o podwójnym działaniu zapewnia efektywną pracę zarówno na małych, jak i większych powierzchniach. Opryskiwacze wyposażone są w regulowaną końcówkę, która ułatwia dotarcie do wszystkich, nawet najmniejszych szczelin i zakamarków czyszczonych powierzchni. Specjalną grupę opryskiwaczy stanowią pianownice. Urządzenia te wytwarzają gęstą pianę, której zadaniem jest zmiękczanie uporczywych zabrudzeń umożliwiające bezproblemowe ich usunięcie. W ofercie naszego sklepu posiadamy opryskiwacze i pianownice ręczne ciśnieniowe Masner, ADBL oraz Boll, a także pianowniczki RR Customs idealne do preparatów Car Wash.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij