Taśmy izolacyjne

Taśmy izolacyjne w zależności od materiału, z którego zostały wykonane oraz charakterystycznych właściwości mogą służyć nam do wielu celów, choć pierwotnym polem ich zastosowań jest izolacja przewodów elektrycznych. Tego typu taśmy wykorzystywane są zazwyczaj do zabezpieczania nieosłoniętych końcówek przewodów elektrycznych pod napięciem nawet 600V. To zasługa materiału, z którego wykonuje się taśmę izolacyjną. Wykorzystywana najczęściej do tych celów folia PCV pokryta jest trwałym i odpornym na obciążenia klejem na bazie kauczuku lub akrylu.

Dzięki swojej elastyczności oraz przylepności taśmy izolacyjne stosuje się na o wiele większej ilości typów podłoża niż inne materiały samoprzylepne. Ich właściwości umożliwiają nie tylko ochronę przewodów, ale i ich stabilne przytwierdzenie do powierzchni o różnej strukturze, jak beton, drewno, tworzywa sztuczne czy cegły. Oprócz taśm PCV na rynku dostępne są również taśmy izolacyjne materiałowe wykonane z włókniny syntetycznej o większej odporności na zerwanie i mniejszej elastyczności, taśmy izolacyjne wysokotemperaturowe skuteczne w temperaturach nawet do 150 stopni Celsjusza oraz taśmy izolacyjne naprawcze samowulkanizujące. Sprawdź naszą ofertę taśm izolacyjnych marek Boll, Carmotion i AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij