Noże

W dobrze wyposażonym warsztacie czy garażu nie powinno zabraknąć różnego rodzaju noży. Te proste, ale bardzo funkcjonalne narzędzia przydają się zarówno w standardowych, jak i bardziej specjalistycznych, precyzyjnych pracach. W praktyce, do wykonywania czynności związanych między innymi z serwisem samochodu sprawdzają się grupy akcesoriów węższym i szerszym o zakresie zastosowania, do których należą noże trapezowe, łamane, monterskie oraz do cięcia i obrabiania przewodów.

Noże trapezowe posiadają ostrza o charakterystycznym kształcie trapezu, które mogą być wysuwane i chowane do korpusu, co umożliwia bezpieczne przechowywanie narzędzi w skrzynce. Tego typu noże stanowią nieocenioną pomoc podczas wykonywania szeregu różnorodnych prac serwisowych, montażowych i innych. Podobnym typem akcesoriów są noże łamane, złożone z segmentów, które po wyeksploatowaniu można łatwo wyłamać. Dzięki takiej konstrukcji w razie konieczności możemy korzystać z nowego efektywniejszego ostrza. Noże monterskie przypominają często standardowe scyzoryki. Są niezastąpione podczas różnego rodzaju prac warsztatowych i majsterkowania w gospodarstwie domowym, garażu czy ogrodzie. Ostatnim typem produktów są noże służące do ściągania izolacji i cięcia przewodów. Wygodne w użyciu akcesoria zajmują mało miejsca i należą do grupy sprzętów specjalistycznych. Posiadamy bogaty wybór noży marek Boll, Stanmot i Yato.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij