Lakiery do lamp

W warunkach przydomowych bardziej zaawansowane prace lakiernicze są trudne do przeprowadzenia, dlatego większość kierowców nie podejmuje się ich wykonywania. Drobne naprawy oraz kosmetyczne zabiegi przy pomocy odpowiednich narzędzi i akcesoriów pomocniczych jesteśmy w stanie zrealizować samodzielnie. Jednym z takich zadań jest między innymi lakierowanie ochronne lamp oraz ich przyciemnianie. Do tego typu prac niezbędne jest użycie specjalnych lakierów do lamp samochodowych, przy których zastosowaniu uzyskujemy między innymi efekt reflektorów charakterystyczny dla aut sportowych.

Lakiery do lamp gwarantują popularny ostatnio efekt tuningu optycznego, który świetnie komponuje się z przyciemnionymi szybami, niskoprofilowymi oponami, stylowymi felgami czy spoilerami. Przydymione lampy cieszą się zainteresowaniem również wśród właścicieli luksusowych limuzyn, w których podkreślają one elegancję i harmonię nadwozia. Bezbarwne lakiery do lamp stosuje się w celu stworzenia powłoki ochronnej o długotrwałym działaniu dla reflektorów wykonanych z tworzyw sztucznych oraz szkła. Lakiery zapobiegają żółknięciu i matowieniu lamp, chroniąc je przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Lakiery do lamp pomagają utrzymać powierzchnię reflektora w czystości, odpychając wodę i ułatwiając usuwanie nawet uporczywych zabrudzeń. Chronią je również przed drobnymi zarysowaniami. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości lakiery do lamp marek Wesco i K2.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij