Odstraszacze zwierząt

Samochodowe odstraszacze zwierząt możemy podzielić na te działające we wnętrzu pojazdu na postoju oraz akcesoria aktywne podczas jazdy. Większość kierowców zgodnie przyznaje, że jednym z największych szkodników zaparkowanych aut jest kuna domowa. Pod maskę sinika w chłodnych miesiącach wabi ją przyjemne i życiodajne ciepło. W celu wymoszczenia sobie wygodnego legowiska zwierzę to potrafi uszkodzić lub doszczętnie zniszczyć instalację elektryczną pojazdu. Dlatego też, jeśli jesteś jednym z kierowców, którym problem ten jest znany, konieczność zaopatrzenia się w skuteczne odstraszacze jest już tylko kwestią czasu.

Akcesoria do odstraszania zwierzyny występują między innymi w formie urządzeń ultradźwiękowych emitujących bardzo wysokie sygnały w paśmie niesłyszalnym dla człowieka. Dzięki nim możliwe jest efektywne i humanitarne wypędzenie szkodników. Drugą grupę stanowią odstraszacze zapachowe. Unosząca się woń sierści kota lub psa płoszy nie tylko kuny, ale i inne dzikie zwierzęta. Odstraszacze mają również za zadanie wyeliminowanie możliwości pojawienia się żywej przeszkody podczas jazdy drogą leśną. Tego typu urządzenia umieszczone z przodu auta aktywuje pęd powietrza i działają na zasadzie gwizdka alarmującego oraz płoszącego. Sprawdź naszą ofertę skutecznych odstraszaczy zwierząt marek Kunagone i Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij