Ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt, 2 szt., czarne gwizdki

12,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J1-58111Kod producenta: 58111Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt w kolorze czarnym to prosty i niedrogi sposób na zapobieganie kolizjom z dziką zwierzyną. Dzięki temu urządzeniu można skutecznie odstraszać zwierzęta, minimalizując ryzyko wypadków na drodze.

Główne cechy produktu:

  1. Skuteczne odstraszanie: Po zamontowaniu na zderzaku pojazdu, odstraszacz generuje ultradźwięki, które są nieprzyjemne dla zwierząt, ale nieuciążliwe dla ludzi. Dźwięki te mają na celu odstraszenie zwierzyny, sprawiając, że trzyma się z dala od pojazdu.
  2. Łatwy montaż: Produkt jest łatwy do zamontowania. Wystarczy go przykleić do zderzaka, a następnie powietrze przepływające przez urządzenie podczas jazdy powoduje emisję odstraszającego dla zwierząt dźwięku. Nie wymaga to żadnych dodatkowych narzędzi ani specjalistycznej wiedzy.
  3. Bezpieczny dla człowieka: Ultradźwięki emitowane przez odstraszacz są w pełni bezpieczne dla ludzi. Są one wytwarzane na częstotliwości, która jest niezauważalna dla ludzkiego ucha, więc nie powodują żadnego dyskomfortu dla kierowcy ani pasażerów.
  4. Stylowy design: Odstraszacz zwierząt jest utrzymany w eleganckim czarnym kolorze, który pasuje do większości pojazdów. Jego dyskretny wygląd nie zakłóca estetyki samochodu.

Ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt w kolorze czarnym to prosty, tani i skuteczny sposób na zminimalizowanie ryzyka kolizji z dziką zwierzyną na drodze. Dzięki jego zastosowaniu, podróżowanie staje się bezpieczniejsze dla kierowców i zwierząt.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 4 ze wszystkich 1 opinii
Super sprawa. Bez obawy jadę i nie boję się o zderzenie ze zwierzętami.Antek
08 czerwca 2021

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.