Chemia samochodowa Ceramizer

Istniejąca od 1996 roku firma Ceramizer sp. z o. o. dostarcza najwyższej jakości preparaty do regeneracji i ochrony silników, urządzeń i mechanizmów narażonych na szybkie zużywanie w procesie tarcia. Przez wszystkie lata obecności na rynku motoryzacyjnym i przemysłowym marka zdobyła zaufanie indywidualnych użytkowników oraz profesjonalistów, a nazwa produktów Ceramizer przyjęła się w nomenklaturze branżowej jako określenie grupy akcesoriów z działu chemii samochodowej o konkretnych właściwościach regeneracyjnych i zabezpieczających.  

Ceramizer posiada ponad 1500 punktów dystrybucyjnych w całej Polsce. Marka wyraźnie zaznaczyła swoją obecność również poza granicami kraju. Oferta firmy wciąż się poszerza, prezentując rozwiązania śmiało wpisujące się w nowoczesne trendy rynku oraz wygórowane oczekiwania konsumentów. Polecamy dostępne w asortymencie naszego sklepu sprawdzone preparaty Ceramizer CB-A do skrzyni biegów, Ceramizer CK do hydraulicznego wspomagania kierownicy, Ceramizer CMC – smar regeneracyjny do łańcucha motocyklowego oraz Ceramizer CS-X do regeneracji silników czterosuwowych pojazdów wykorzystywanych w sportach ekstremalnych.      

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.