Ceramiczny smar regeneracyjny do łańcucha rowerowego (CERAMIZER CBB)

41,99
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: CERAMIZERNr produktu: C-CERAM CBBKod producenta: CERAM CBBGwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Korzyści:

  1. Warstwa ceramiczno-metalowa zapewnia stałą ochronę przed zużyciem trących się powierzchni łańcucha i zębatek. Ogniwa i zęby zębatek stają się bardziej odporne na nagłe przeciążenia. Zmniejsza się przez to prawdopodobieństwo mechanicznego uszkodzenia łańcucha i zębatek.
  2. Wydajne i wygodne smarowanie, jedna aplikacja umożliwia pokonywanie do 350 km przebiegu nawet przy wysokich obciążeniach.
  3. Aplikacja za pomocą strzykawki pozwala precyzyjnie nanosić smar na łańcuch zachowując w czystości pozostałe elementy roweru.
  4. Dzięki podwyższonej lepkości smaru rozbryzgiwanie praktycznie nie występuje (pod warunkiem prawidłowej, równomiernej aplikacji).
  5. Aplikator jest mały i lekki (4g) co ułatwia jego przechowywanie w podróży.
  6. Aktywne nanokomponenty wyrównują mikrodefekty i błyskawicznie obniżają do minimum współczynnik tarcia pomiędzy łańcuchem a zębatkami przez co wydatnie poprawiają proces smarowania trących się detali.
  7. Ceramizer® CBB zmniejsza hałas pochodzący od pracy łańcucha i zębatek.
  8. Penetruje szczeliny łańcucha zabezpieczając łańcuch  i zębatki przed zużyciem i korozją.

Smar tworzy warstwę ceramiczno-metalową na powierzchniach tarcia łańcucha i zębatek powodując regenerację przez co wydłuża okres eksploatacji łańcucha i zębatek oraz przeciwdziała rozciąganiu łańcucha. Dodatkowo smar jest hydrofobowy tzn. odporny na zmywanie w trudnych warunkach atmosferycznych.

Regeneracja przeprowadzana jest bez demontażu urządzeń, w trakcie ich normalnej eksploatacji.

Zawartość:

Opakowanie zawiera 2 dozy (2 x 4 gram).

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.