Testery trzeźwości

Testery trzeźwości to urządzenia analizujące skład wydychanego powietrza pod kątem zawartego w nim alkoholu. Szczególnie przydatne bywają akcesoria do użytku prywatnego wykorzystywane do sprawdzania stanu trzeźwości dzień po suto zakrapianej imprezie. Szybki test pomaga jasno ocenić sytuację i podjąć decyzję, która niejednokrotnie może uchronić nas przed utratą prawa do prowadzenia pojazdów.

Testery trzeźwości to spora grupa wyspecjalizowanych sprzętów pomiarowych, wśród których wyróżniamy alkomaty półprzewodnikowe przeznaczone do indywidualnego zastosowania. Mimo wygody eksploatacji nie gwarantują one precyzyjnych pomiarów, dlatego podawane przez nie wyniki należy traktować jedynie orientacyjnie. Drugą grupą urządzeń są testery trzeźwości elektrochemiczne z precyzyjnym czujnikiem gwarantującym wiarygodny pomiar. Wyniki uzyskane dzięki tym akcesoriom mogą służyć jako materiał dowodowy i nie są zaburzone przez inne substancje spożywane wraz z alkoholem. Wyróżniamy również testery spektrofotometryczne stosowane na posterunkach policji, w sądach lub w szpitalach. Sprzęt ten jest bardzo czuły i nie wymaga kalibracji. W sklepie dwr.com.pl posiadamy elektroniczne testery trzeźwości Fitalco oraz jednorazowe alkomaty AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij