Żarówki P13W

Żarówki P13W reprezentują grupę jednowłóknowych rozwiązań halogenowych o mocy 13W, pracujących pod napięciem 12V. Ten typ elementów oświetlenia samochodów ma zastosowanie w lampach pozycyjnych/postojowych oraz światłach do jazdy dziennej. Emitowany przez nie strumień świetlny o wartości 250 lm stanowi o ich dużej wydajności w zestawieniu ze stosunkowo niewielką mocą. Z tego względu doskonale sprawdzają się w światłach dziennych DRL. Żarówki P13W wyposażone są w podstawę typu PG18.5d-1. Niewielka moc i jednocześnie bardzo dobre właściwości świetlne sprawiają, że użytkowanie ich przynosi wymierne korzyści w postaci mniejszej eksploatacji reflektorów głównych oraz oszczędności energii elektrycznej.

W sklepie dwr.com.pl posiadamy żarówki P13W Philips Standard wytwarzane z dobrej jakości materiałów, realizujące najwyższe standardy funkcjonalności i trwałości. Halogeny posiadają homologację ECE, która dopuszcza ich użytkowanie na drogach publicznych. Żarówki Philips to produkty certyfikowane, poddawane skrupulatnym kontrolom, spełniające wyśrubowane normy jakości wyznaczone dla żarówek halogenowych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij