Żarówki samochodowe Tungsram

Tungsram utworzone w 1896 roku jest jednym z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych węgierskich przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji różnego rodzaju systemów i elementów oświetleniowych dedykowanych dla motoryzacji oraz innych gałęzi przemysłu, a także do użytku w gospodarstwach domowych. Lampy oraz żarówki Tungsram wykorzystywane są w samochodach, oświetlają ulice, parki, tunele oraz sceny podczas występów i pokazów. Węgierska marka prowadzi szeroko zakrojoną sprzedaż swoich produktów zarówno w ramach współpracy z producentami samochodów, jak i na rynkach akcesoriów zamiennych, dla których uzyskała znaczącą rekomendację gigantów branży motoryzacyjnej.

Obecnie Tungsram oferuje różne tradycyjne i unowocześnione serie żarówek na napięcie 12V i 24V. Bogaty wybór żarówek halogenowych, ksenonowych oraz rozwiązań typu LED marki Tungsram znajdziecie również w asortymencie naszego sklepu. Posiadamy produkty o parametrach standardowych oraz udoskonalone pod względem ilości i jakości generowanego światła oraz trwałości i możliwości eksploatacyjnych. Polecamy między innymi serie żarówek Tungsram Megalight LED, Ultra i Plus, Sportlight oraz Xensation, a także dobrze pomyślane zestawy żarówek i bezpieczników.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.