Żarówki ksenonowe D2S

Wraz z rozwojem technologicznym podzespołów mechanicznych w branży motoryzacyjnej obserwujemy spore zmiany zachodzące w dziedzinie komfortu podróżowania oraz stylistyki samochodów. Dzisiejsze auta muszą być nie tylko sprawne technicznie, ale i dobrze wyposażone, tak by częste podróże sprawiały kierowcom i pasażerom przyjemność. Ważnym elementem decydującym o standardzie jazdy jest sprawne, wydajne i niezawodne oświetlenie samochodowe. Wielu kierowców i ekspertów przyznaje, że w tym temacie nie warto stosować półśrodków. Zatłoczone ulice, zamglenia czy prowadzenie auta po zmroku to test, który nie wszystkie żarówki przechodzą pomyślnie. By uniknąć niespodzianek, warto stawiać na sprawdzonych producentów i akcesoria, które nie zawodzą.

Żarówki ksenonowe D2S należą do grupy produktów, które jeszcze niedawno kojarzone były jedynie z samochodami wysokiej klasy. Obecnie technologia ksenonów rozpowszechniła się na tyle, że nawet kierowcy, których samochody nie są fabrycznie wyposażone w ten rodzaj oświetlenia, dokonują modyfikacji i poszukują możliwości zastosowania elementów bardziej wydajnych, oszczędnych i trwałych. Mimo iż ksenony nie są tanim rozwiązaniem, w ostatecznym rozrachunku ich eksploatacja okazuje się korzystniejsza w porównaniu na przykład do tradycyjnych żarówek halogenowych. Jeśli posiadasz auto, w którym zastosowano instalację reflektorów ksenonowych, koniecznie sprawdź naszą ofertę żarówek D2S dostępnych w standardzie lub w wielu innowacyjnych odsłonach.

Czego możemy spodziewać się po żarówkach D2S?

Żarówki ksenonowe D2S zwane precyzyjniej lampami wyładowczymi przeznaczone są do wykorzystania w fabrycznych układach ksenonowych. Ich sposób działania opiera się na wytwarzaniu tzw. łuku elektrycznego pomiędzy dwiema elektrodami. Do uzyskania jasnej wiązki światła w takich okolicznościach niezbędne jest wysokie napięcie dochodzące do 25000 woltów oraz obecność odpowiedniej mieszanki gazowej i soli metali. W takiej atmosferze żarówki ksenonowe D2S generują przyjemne dla oka światło o wysokiej temperaturze barwowej, doskonale poprawiające widoczność w warunkach nocnych oraz szczególnie trudnych okolicznościach pogodowych.

Doświadczenie kierowców oraz liczne testy potwierdzają, że akcesoria te są wyjątkowo trwałe, co znacznie ogranicza koszty związane z ich częstą wymianą. W zależności od serii ksenony D2S oferują kierowcom nawet do 200% więcej światła ułatwiającego jazdę po zmroku, strumień o intensywnej barwie z lekko niebieską poświatą zapewniający doskonałe wrażenia estetyczne oraz znacznie wydłużoną żywotność.

Pamiętajmy, by w celu uzyskania optymalnych rezultatów oświetlania drogi żarówki ksenonowe D2S wymieniać parami.

Jak odczytywać oznaczenie żarówek typu D2S?

Zastanawiasz się, czemu służą oznaczenia żarówek ksenonowych i jak je interpretować? Każdy rodzaj oświetlenia samochodowego jest zaklasyfikowany do konkretnej kategorii, a symbole literowe i cyfrowe użyte w nazwie elementu zawierają w sobie wiele istotnych informacji dotyczących konstrukcji i sposobu eksploatacji. W przypadku lamp ksenonowych D2S:

  • litera „D” to oznaczenie żarówek ksenonowych
  • cyfra „2” to oznaczenie reflektorów bez zintegrowanego zapłonnika (ten element montowany jest osobno)
  • „S” to symbol reflektorów soczewkowych precyzyjnie skupiających wiązkę światła

Jakie odsłony żarówek ksenonowych D2S prezentujemy w naszej ofercie?

W zróżnicowanym asortymencie żarówek ksenonowych D2S wielu znanych i cenionych w branży producentów oświetlenia samochodowego każdy kierowca znajdzie produkt odpowiadający jego indywidualnym potrzebom. Posiadamy żarówki standardowe oraz reflektory o właściwościach znacznie wykraczających poza obowiązujące normy homologacyjne. W ofercie znajdziecie skuteczne i niezawodne akcesoria przystępne cenowo oraz prawdziwe perełki wpisujące się w najbardziej wymagające gusta technologiczne i stylistyczne, za które trzeba zapłacić nieco więcej.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą pełną ofertą ksenonów, halogenów oraz żarówek typu LED.

Żarówki ksenonowe D2S typu standard – produkty oryginalne i skuteczne zamienniki

Standardowe rozwiązania technologiczne tworzą punkt wyjścia dla rozwoju produktów, jednocześnie doskonale sprawdzając się w zmiennych warunkach codziennej eksploatacji. Na taki rodzaj oświetlenia decyduje się wciąż wielu kierowców. Wśród dostępnych w naszym sklepie wysokiej jakości akcesoriów znajdziecie żarówki ksenonowe D2S Philips Xenon Standard, które jako oryginalne elementy wyposażenia rekomendowane są przez fachowców do zastosowania w fabrycznych instalacjach reflektorów ksenonowych, a także żarówki Osram Classic Xenarc oraz dostępny w jakości OEM wariant Original Xenarc. Posiadamy również rewelacyjne lampy ksenonowe D2S Vision, Tungsram Xensation oraz przystępne cenowo zamienniki marki AMiO.

Żarówki ksenonowe D2S o zwiększonej wydajności

Żarówki ksenonowe D2S generujące większą niż przewidziana w standardzie ilość światła to odpowiedź producentów na szybko zmieniające się potrzeby kierowców podróżujących po zmroku, większe zagęszczenie ruchu oraz gwałtownie wzrastającą liczbę niebezpiecznych sytuacji drogowych. Najbardziej znane marki oświetlenia samochodowego oferują produkty poprawiające widoczność, gwarantujące możliwość szybkich i świadomych reakcji podczas jazdy oraz zwiększające komfort i bezpieczeństwo podróżowania autem w dalekich od sprzyjających okolicznościach pogodowej aury.

Wszystkim, którzy od żarówek wymagają więcej, polecamy linię wydajniejszych o 200% żarówek Xenarc Night Breaker Laser Next Generation, a także produkty serii Philips X-tremeVision gen2 oraz AMiO 150% Power.

Żarówki ksenonowe D2S o podwyższonej temperaturze barwowej

Nowoczesne odsłony żarówek ksenonowych D2S oferują kierowcom również spektakularne wrażenia estetyczne. Jasne światło o temperaturze barwowej do 6000 K wyróżni na drodze każdy samochód, dodając mu elegancji i nowoczesnego sznytu. Prezentujemy serię lamp D2S emitujących wyjątkowo jasne stylowe światło Osram Xenarc Cool Blue Intense, żarówki Philips WhiteVision charakteryzujące się wyrazistym strumieniem światła o barwie zbliżonej do tej uzyskiwanej w produktach typu LED, reflektory linii Tungsram White Xensation, Vision Limitless White oraz żarówki typu HID AMiO Premium.

Żarówki ksenonowe D2S o wydłużonym czasie eksploatacji

W optymalnych warunkach użytkowania niektóre rodzaje żarówek ksenonowych D2S wykazują do czterech razy dłuższy okres działania niż standardowe odpowiedniki. Kierowcom, którzy często jeżdżą w ciągu dnia lub po dobrze oświetlonych drogach rekomendujemy żarówki, których 60% wydajność przekłada się na trwałość, a co za tym idzie zdecydowanie rzadsze wymiany zużytych podzespołów.

W precyzyjnie skomponowanym asortymencie sklepu dwr.com.pl posiadamy dwie serie żarówek ksenonowych D2S o wydłużonym okresie eksploatacji. Polecamy linie lamp ksenonowych Osram Xenarc Ultra Life oraz EinParts Long Life.

Pozostałe żarówki ksenonowe D2S

W sprzedaży posiadamy również reflektory ksenonowe D2S o wzmocnionej konstrukcji serii AMiO Premium oraz Vision Premium idealnie dostosowane do fabrycznych typów instalacji.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij