Żarówki PSY24W

Żarówki PSY24W to halogeny, które stosuje się zazwyczaj w kierunkowskazach i światłach stop samochodów osobowych i dostawczych. Akcesoria dostępne są przeważnie w kolorze żółtym lub srebrnym. Moc znamionowa żarówek PSY24W to 24W, a napięcie niezbędne do ich prawidłowej pracy wynosi 12V. Ten typ halogenów wyposażony jest w gniazdo o oznaczeniu PG20/4 i najczęściej montowany w pojazdach marek Audi, BMW, Citroen, Lancia, Mercedes, Opel czy Land Rover. W trosce o bezpieczeństwo i komfort podróżowania producenci wybierają do fabrycznego wyposażenia tych pojazdów żarówki renomowanej marki Philips.

Żarówki halogenowe PSY24W wykonane są z wysokiej jakości szkła kwarcowego, a także innych nowoczesnych materiałów gwarantujących wytrzymałość i znacznie wydłużoną żywotność. Halogenom o doskonałych właściwościach świetlnych zaufały największe europejskie marki motoryzacyjne, dlatego kierowcy chętnie wybierają je również, w przypadku gdy konieczna jest wymiana oryginalnego wyposażenia ich aut. W ofercie naszego sklepu znajdziecie niezawodne konwencjonalne żarówki sygnalizacyjne PSY24W Philips serii Standard. Homologowane produkty doskonale spisują się w codziennej eksploatacji na drogach publicznych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij