Opony i felgi

Opony i felgi to elementy samochodu, których doczyszczenie i zabezpieczenie stanowi bardzo istotny etap kompleksowego mycia samochodu. Do bieżącej pielęgnacji średnio zabrudzonych felg zaleca się stosowanie środków o neutralnym pH. W przypadku silnych zabrudzeń, a także do okresowego gruntownego czyszczenia potrzebne są silniejsze preparaty o odczynie kwaśnym lub zasadowym, które gwarantują doskonałe efekty. Różne odsłony produktów użytkuje się w zależności od stopnia zabrudzenia elementu.

Opony i felgi czyści się przede wszystkim preparatami do deironizacji, czyli usuwania zanieczyszczeń metalicznych. Większość z nich zawiera specjalny odczynnik, który w wyniku zachodzenia odpowiednich reakcji zmienia kolor na czerwony, powodując efekt tzw. krwawienia. Przygotowując się do przeprowadzenia prawidłowej i efektywnej pielęgnacji opon i felg dobrze jest zaopatrzyć się w preparat do intensywnego czyszczenia felg, APC lub środek do mycia opon, pędzelek oraz szczotkę do felg. Sprawdźcie poszczególne produkty dostępne w naszej ofercie, dzięki którym szybko pozbędziecie się uporczywego brudu z opon i felg. Dla większego komfortu zakupów podzieliliśmy je na podkategorie czyszczenie felg, czyszczenie opon oraz dressing opon.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij