Wczytuję dane...

Projektory LED logo

Projektory LED logo, zwane również światłami powitalnymi, od pewnego czasu są popularnym rozwiązaniem promującym markę samochodu. Sięgają po nie pasjonaci nowych i starych modeli, którym zależy na podniesieniu atrakcyjności swojego ulubionego auta. Podświetlone diodą LED logo robi doskonałe wrażenie.

Projektory LED logo znajdują się najczęściej w dolnej części drzwi. Urządzenie umieszcza się w miejscu fabrycznego podświetlenia. Jeśli nie ma takiej możliwości, montuje się go po samodzielnym wykonaniu otworów. Istnieją też rozwiązania z taśmą samoprzylepną. Zalecana jest odległość 20-35 cm od ziemi. 

Projektory LED logo zapalają się automatycznie przy otwarciu drzwi, tworząc oryginalny efekt świetlny na podłożu. Światło może padać na zewnątrz lub do wewnątrz pojazdu.

W naszym sklepie zaopatrzyć się można w projektory LED logo następujących marek samochodów: Mercedes, Seat, BMW, Skoda, Citroen, Alfa Romeo, Dodge, Ford Mustang, Harley-Davidson, Honda, Mini, Mitsubishi i Smart.

Za każdym razem, kiedy otworzysz drzwi, na ziemi pojawi się obraz kolorowy lub o jednolitej, jasnej barwie, który nie oślepia i jest stonowany.

 

Na wszystkie projektory LED logo w naszym sklepie producenci udzielili 12-miesięcznej gwarancji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów