Projektory LED logo

Projektory LED logo, zwane również światłami powitalnymi to popularne od pewnego czasu rozwiązania w ciekawy sposób promujące markę samochodu. Sięgają po nie pasjonaci zarówno starszych, jak i nowszych modeli, którym zależy na podniesieniu atrakcyjności swojego auta. Logo ulubionej marki podświetlone diodą LED robi spore wrażenie, a dla motoryzacyjnych estetów jest prawdziwym rarytasem. Projektory logo LED montuje się zwykle w dolnej części drzwi w odległości od 20 do 35 cm od ziemi. Urządzenie instaluje się w miejscu przeznaczonym na fabryczne oświetlenie. Jeśli producent pojazdu nie przewidział takiej ewentualności, otwory montażowe należy wykonać samodzielnie. Niektóre z dostępnych na rynku rozwiązań przewidują zastosowanie mocnej taśmy samoprzylepnej.

Projektory LED logo zapalają się automatycznie przy otwarciu drzwi, tworząc oryginalny efekt świetlny na podłożu, na zewnątrz lub wewnątrz pojazdu. W bogatej ofercie naszego sklepu posiadamy projektory LED logo do Mercedesa, Seata, Dacii, Skody, Alfy Romeo, Dodge‘a, Harleya-Davidsona, Mini, Mazdy, Mitsubishi oraz Smarta. Światło emitowane przez projektory jest stonowane i nie oślepia, zapewniając jednocześnie przyjemny efekt wizualny. Sprawdź naszą bogatą ofertę niezawodnych i nowoczesnych akcesoriów oświetlenia samochodowego.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.