Lodówki samochodowe

Lodówki samochodowe to wygodne, poprawiające komfort podróżowania urządzenia, które doskonale sprawdzą się podczas wyprawy rekreacyjnej na łono natury lub na wyjeździe służbowym. Ich konstrukcja różni się nieco od tej charakterystycznej dla normalnych lodówek wykorzystywanych w gospodarstwach domowych. Sprzęt nie ma czynnika chłodzącego krążącego w systemie rurek oraz sprężarki wytwarzającej zimno. Tradycyjna lodówka turystyczna jest pojemnikiem wykonanym z tworzywa sztucznego z izolowanymi termicznie ściankami, wyposażonym w moduł Peltiera z wiatraczkiem odpowiedzialnym za wytwarzanie ciepła lub zimna wskutek przepływu prądu elektrycznego.

Lodówki samochodowe o mocy kilkudziesięciu watów umożliwiają obniżenie temperatury o kilkanaście stopni w porównaniu z temperaturą zewnętrzną, dlatego w upalne dni przydają się do schładzania napojów oraz utrzymania świeżości przygotowanych wcześniej posiłków. Wybierając się na wycieczkę, pamiętaj jednak by zabierane ze sobą produkty żywnościowe schłodzić wcześniej w chłodziarce domowej, podłączyć lodówkę turystyczną do prądu na noc przed wyjazdem, na biwaku korzystać z lodówki podłączonej do zasilania sieciowego. Odradzamy wykorzystanie do tego celu małego power banku. W naszym asortymencie posiadamy lodówki samochodowe marki Blow o mocy 48W.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij