Letnie płyny do spryskiwaczy

W składzie letnich płynów do spryskiwaczy znajdziemy polepszający ich właściwości czyszczące alkohol etylowy, izopropylowy lub w tańszych metylowy, glicerynę zapewniającą odpowiedni poślizg wycieraczek, wodę destylowaną, środki powierzchniowoczynne, które radzą sobie z trudniejszymi zabrudzeniami, środek zapobiegający pienieniu, antygrzybiczny i regulujący pH, polimery powodujące tworzenie się na szybie powłoki hydrofobowej odpychającej cząsteczki wody, a także przyjemne i lekkie kompozycje zapachowe.

Letnie płyny do spryskiwaczy nie mogą być stosowane zimą. Ich zamarznięcie w układzie może spowodować jego awarię i niemożność użycia spryskiwaczy, a co za tym idzie oczyszczenia szyby i poprawy widoczności. Niska zawartość alkoholu w preparatach nie gwarantuje odpowiedniej odporności na minusowe temperatury, dlatego wymianę na zimowy płyn do spryskiwaczy rekomendujemy jeszcze przed nadejściem mrozów. W sklepie dwr.com.pl posiadamy bogatą ofertę wysokiej jakości letnich płynów do spryskiwaczy o przyjemnym zapachu i doskonałych właściwościach czyszczących. Polecamy produkty znanych marek K2, Moje Auto i Sonax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij