Żarówki Osram Cool Blue Intense

Szukasz żarówek samochodowych, które w pełni realizowałyby twoje oczekiwania w kontekście praktycznego zastosowania i nietuzinkowej stylistyki. Akcesoriów, które zmienią Twój samochód i dodadzą mu niepowtarzalnego charakteru?

Żarówki Osram Cool Blue Intense

Seria nowoczesnych halogenowych żarówek Osram Cool Blue Intense przygotowana została z myślą o miłośnikach motoryzacji, doceniających zarówno funkcjonalność, jak i estetyczny aspekt akcesoriów realnie podnoszących komfort i bezpieczeństwo podróżowania samochodem. Każda żarówka Cool Blue Intense emituje niezwykle jasne niebieskie, intensywne światło o barwie do 4500 K, podobne do tego generowanego przez reflektory ksenonowe. Obecnie trudno szukać na rynku akcesoriów o porównywalnych właściwościach. Niebieskie, wzmocnione światło żarówek marki Osram to jakość wyznaczająca nowe standardy w specyfice akcesoriów halogenowych.

Poznaj markę Osram

Niemieckie przedsiębiorstwo z siedzibą w Monachium od lat produkuje sprzęt i akcesoria oświetleniowe. Nazwa Osram powstała z połączenia nazw dwóch metali osmu oraz wolframu i została opatentowana w 1906 roku w Berlinie. Obecnie najlepsze artykuły marki dostępne są w 150 krajach na całym świecie, a sama firma jest jednym z największych producentów sprzętu oświetleniowego. Ponad 5000 artykułów produkowanych jest w 19 krajach Europy, Azji i obu Ameryk.

Żarówki stanowią ok. 65% oferty sprzedażowej marki. W pozostałej części Osram prezentuje szeroko rozumiane oprzyrządowanie oświetleniowe oraz materiały optoelektroniczne.

Spółka Osram Lighting Sp. z o. o. obecna jest w Polsce od 1991 roku, a głównym przedmiotem jej działalności jest sprzedaż gotowych wyrobów w sklepach, hurtowniach i za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów.

Żarówki Osram Cool Blue Intense

Rozwiązania marki Osram są jednymi z najnowocześniejszych na rynku i z powodzeniem wyznaczają kierunek rozwoju technologicznego, w którym zmierza przemysł oświetleniowy. Najwyższe normy jakości, wydajności oraz względy estetyczne ugruntowały pozycję marki na rynku również akcesoriów motoryzacyjnych.

Czym wyróżniają się i dlaczego warto wybierać żarówki samochodowe Osram Cool Blue Intense?

Nowoczesne żarówki Osram Cool Blue Intense to niespotykana dotąd jakość świecenia dostępna na wyciągnięcie ręki. Najbardziej niebieskie światło wśród halogenowych rozwiązań można legalnie zastosować we wszystkich światłach przednich samochodu. Dostępne w wielu odsłonach żarówki H4, H7, H11 i HB3 doskonale sprawdzą się w przezroczystych, szklanych reflektorach, zapewniając wrażenia estetyczne i moc oświetlania drogi na najwyższym poziomie.

Żarówki Osram Cool Blue Intense

Samochód wyposażony w żarówki Cool Blue Intense zyskuje stylowy wygląd, przypisywany do tej pory tylko nowym i drogim pojazdom. Niebieskie światło jest znacznie przyjemniejsze i łagodniejsze dla oka, zarówno w dzień, jak i w nocy. Z żarówkami Osram serii Cool Blue Intense tuning optyczny pojazdu to pestka, tym bardziej, że żarówki posiadają homologację ECE 37, a zastosowanie ich jest całkowicie zgodne z prawem i nie naraża nas na nieprzyjemności.

Ekspert radzi

Zainstalowanie żarówek, które nie spełniają odpowiednich norm drogowych dotyczących źródeł światła w samochodzie, może narazić nas na mandat lub - co gorsza - obniżyć jakość podróżowania nie tylko nam, ale i innym użytkownikom ruchu. Akcesoria o nieodpowiednich parametrach niejednokrotnie oślepiają kierowców lub zbyt słabo oświetlają drogę. Testując nowe rozwiązania, nie podążajmy ślepo za modą. Wybierajmy takie, których jakość została już potwierdzona - radzi ekspert sklepu dwr.com.pl Krzysztof Franke.

Niewątpliwe zalety wizualne produktu idą w parze z perfekcyjnymi właściwościami praktycznymi. Żarówki samochodowe Cool Blue Intense dają do 20% więcej światła niż ich standardowe odpowiedniki halogenowe, przez co znacznie poprawiają widoczność i skracają czas reakcji w przypadku groźnych sytuacji drogowych.

Akcesoria Osram w prosty i bezinwazyjny sposób zmienią Twój sposób postrzegania roli oświetlenia w samochodzie.

Nie ograniczaj się. Wybierz z nami żarówkę Osram Cool Blue Intense!

Rodzaje żarówek Osram Cool Blue Intense i obszary ich zastosowania

Żarówki Osram Cool Blue Intense występują w wielu różnych odsłonach z możliwością wykorzystania w głównych reflektorach pojazdu lub w oświetleniu dodatkowym. Symbol H w oznaczeniu rodzajów akcesoriów odnosi się do halogenów. Najpopularniejszymi typami żarówek Cool Blue Intense są:

 • żarówki H1 Osram Cool Blue Intense – żarówki używane w światłach drogowych lub mijania, generują strumień świetlny 1550 lm. Ich temperatura barwowa wynosi do 4200 K. Wyposażone są w standardowy trzonek P14.5s.
 • żarówki H3 Osram Cool Blue Intense – żarówki świateł przeciwmgłowych, rzadziej drogowych, generujące strumień świetlny 1300 lm. Ich temperatura barwowa wynosi do 4200 K. Posiadają standardowy trzonek PK22s.
 • żarówki H4 Osram Cool Blue Intense – żarówki świateł drogowych i mijania o strumieniu świetlnym 1650 lm i temperaturze barwowej do 4200 K. Wyposażone są w trzonek P43t.
 • żarówki H7 Osram Cool Blue Intense – żarówki stosowane w reflektorach świateł drogowych i mijania o strumieniu świetlnym 1500 lm i temperaturze barowej do 4200 K. Wyposażone są w trzonek PX26d.
 • żarówki H8 Osram Cool Blue Intense – żarówki stosowane w światłach drogowych, mijania i przeciwmgłowych. Generują strumień świetlny 800 lm, a ich temperatura barwowa wynosi do 4200 K.
 • żarówki H11 Osram Cool Blue Intense – żarówki przeznaczone do reflektorów świateł drogowych i mijania, o strumieniu świetlnym 1350 lm i temperaturze barwowej do 4200 K. Wyposażone są w standardowy trzonek PGJ19-2.
 • żarówki H15 Osram Cool Blue Intense – żarówki stosowane w światłach do jazdy dziennej i przeciwmgłowych lub drogowych. Generują strumień świetlny 1330 lm, a ich temperatura barwowa wynosi do 3700 K. Posiadają standardowy trzonek PGJ23t-1.
 • żarówki H16 Osram Cool Blue Intense – żarówki stosowane w reflektorach przednich samochodu generujące strumień światła 500 lm. Posiadają temperaturę barwową do 4200 K.
 • żarówki HIR2 Osram Cool Blue Intense – żarówki znajdują zastosowanie w światłach mijania. Posiadają wysoki strumień świetlny i trzonek typu PX22D. Ich temperatura barwowa wynosi do 4000 K.
 • żarówki HB3 Osram Cool Blue Intense – żarówki stosowane w reflektorach świateł mijania, drogowych i przeciwmgłowych o strumieniu świetlnym 1700 lm oraz temperaturze barwowej 4200 K. Wyposażone są trzonek typu P20d.
 • żarówki HB4 Osram Cool Blue Intense – żarówki przeznaczone do świateł krótkich, drogowych i przeciwmgłowych. Generują strumień świetlny 1000 lm i posiadają temperaturę barwową do 4200 K. Wyposażone w trzonek typu P22d.
 • żarówki W5W Osram Cool Blue Intense – żarówki stosowane w światłach postojowych, cofania, pozycyjnych, kierunkowskazach bocznych, oświetleniu tablicy rejestracyjnej, wnętrza samochodu i bagażnika. Generują strumień światła 50 lm. Posiadają temperaturę barwową do 4200 K. Wyposażone są w trzonek W2.1x9.5d.

Opinie o żarówkach Osram Cool Blue Intense

Tych, których nie udało nam się jeszcze przekonać do zakupu żarówek Cool Blue Intense, zachęcamy do zapoznania się z pozytywnymi opiniami wielu zadowolonych klientów. Kierowcy, którzy wymienili swoje standardowe halogeny na nowoczesne akcesoria marki Osram, potwierdzają zarówno ich skuteczność, jak i walory estetyczne. Stylowe światło mocniejsze od tego emitowanego przez klasyczne żarówki halogenowe doskonale sprawdza się w nocy i na nieoświetlonych drogach. Jest znacznie przyjemniejsze dla oczu również w porze dnia. Rozprasza się i łagodnieje w jasnych promieniach słońca i nie oślepia innych kierowców. Cool Blue Intense to jakość, na którą warto sobie pozwolić.

Ważne podsumowanie

Wybierając żarówki Osram Cool Blue Intense stawiamy na:

 • sprawdzoną i doświadczoną markę
 • wysoką jakość produktu o doskonałych parametrach
 • wyszukane wzornictwo
 • stylową metamorfozę samochodu
 • komfort i bezpieczeństwo

Autor tekstu: Marzena Wilk

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku filologia polska. W każdej przygodzie zawodowej towarzyszy jej klawiatura. Pisała dla Nowin Gliwickich, tworzy teksty na blogi motoryzacyjne. Ceni dobrą książkę i niezobowiązujący film. Zawsze liczy się ze zdaniem mądrzejszych od siebie.

Może Cię także zainteresować

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.