Chemia samochodowa Victor Reinz

Victor Reinz jest marką firmy Dana, światowego dostawcy układów napędowych i napędów elektronicznych. Szeroko zakrojona działalność przedsiębiorstwa obejmuje również wytwarzanie systemów i zaawansowanych technologicznie materiałów uszczelniających przeznaczonych do silników skrzyń biegów i układu wydechowego, preparatów chemii warsztatowej, a także kompletnych rozwiązań uszczelek do zastosowań przemysłowych pod brandem Victor Reinz. Szeroki wachlarz produktów, od klasycznych uszczelek kołnierzowych, po indywidualnie zaprojektowane uszczelki wysokociśnieniowe hydrauliczne oraz wysoki standard jakościowy artykułów sprawiają, że od ponad 100 lat z rozwiązań marki korzystają najwięksi producenci motoryzacyjni.

Przedsiębiorstwo dostarcza idealne wyroby do konkretnych zastosowań i oferuje kompleksową, profesjonalną obsługę posprzedażową.  Marka stawia na innowacyjność i udoskonalanie produktów, tak by realizowały one najbardziej wygórowane oczekiwania w zakresie funkcjonalności i bezpieczeństwa eksploatacji. W ofercie naszego sklepu posiadamy jeden ze sztandarowych produktów marki, silikonową masę uszczelniającą Victor Reinz Reinzosil o zastosowaniu uniwersalnym i dużej odporności na skrajne temperatury.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.